Srpen 2015


Emoce a jiné nesmysly?

8. srpna 2015 v 17:00 | Saya |  My life, my blog...
O.O? Já mám dneska nějak plodnej den, co se psaní článků/recenzí týče...
...Tady jste viděli příklad vyjádření něaké emoce - konkrétně údiv.
A abych to jednou brala vážně, když se řekne "emoce a jiné nesmysly", vybaví se mi maturitní četba. Teď si asi někdo řekne "Co je to za blbost? Kde je souvislost?". Na vysvětlenou: R.U.R.! Vždycky se mi vybaví R.U.R. a tomu, kdo to ještě nečetl, to vřele doporučuju. Ačkoli je to drama, čte se to velmi dobře a má to své poselství. V podstatě vám dojde, že emoce v žádném případě nejsou nesmysly, naopak jsou potřeba. Stejně tak vám u R.U.R. i u "Já, robot" dojde, že snaha nahradit lidi roboty, je cesta do záhuby... Než mi někdo začnete oponovat, tak si to prosím přečtěte (pokud jste to již četli a stále mi chcete oponovat...tak teda nevím, nechci rovnou říct, že jste blázni...)

Tak, to byl jeden úhel pohledu na téma týdne... samozřejmě je jich mnohem víc a dost mě napadá, ale co jsem chtěla sdělit jsem sdělila, ačkoli to nebyl kdo ví jaký spisovatelský počin.
Ruku na srdce - nemám pravdu? ...Ne, nemyslím s tím spisovatelským počinem =D

Doufám, že jsem teď někomu nasadila do hlavy brouka zvědavosti a přečte si to =)


Balea AQUA Feuchtigkeits Serum

8. srpna 2015 v 14:41 | Saya |  Recenze
Nejsem žádná "beauty blogerka" a doufám, že se jí nikdy nestanu, ale už delší dobu se s vámi chci podělit o zkušenosti s některými výrobky...Designy pro lentilkiss/volné

4. srpna 2015 v 13:45 | Saya |  Galerie hotových a volných designů
Takže... v květnu si lentilkiss řekla o dess s TH. Poslala fotky a zbytek nechala na mě. Po nějaké době ze mě vypadlo designů hned 5. Nakonec jsme se dohodli na tom, že je má k dispozici všechny a kdykoliv bude chtít změnit dess, stačí napsat...
Tak tady jsou náhledy (samozřejmě rozklikávací). Kdyby někdo nejaký z nich chtěl, stačí si napsat, po domluvě upravuju menu.
- perex -

Táborový kostým - azték

3. srpna 2015 v 21:35 | Saya |  My Art
Ták... můj desetiletý bratranec v sobotu odjl na tábor s tématem "Aztékové" a jak to už u nás bývá, kostým jsme mu připravovaly s tetou na poslední chvíly. Nápad měla teta, dala mi k dispozici její tuniku, žlutý kruh (původně část výzdoby její třídy), fotku opeřeného draka, voskovky, a vlny. A tak jsem se dala do práce... bohužel po jednom večeru vybarvování mi jaksi ruka už nechtěla sloužit (znáte to... po prvním zánětu šlach se všechno se*e) a tak dovybarvoval bratránek se sestřenkou a v pátek večer jsem ještě háčkovala šňůry na zdobení a nakonec jsem to celé lepila lepící pistolí... No, všichni jsme s tím spokojení a já doufám, že se to dalším táborníkům bude taky libit ;)
- perex -