Perný víkend

23. března 2015 v 12:57 | Saya |  My life, my blog...
A tak hezky to začalo...
Byla krásná sobota, rodiče jeli na muzikál do Prahy a tak jsem zůstala doma sama. Na oběd jsem si zašla k babičce a protože tam měla na hlídání malýho Dandu, zůstala jsem tam. Když se malej vzbudil, vzali jsme ho na zahradu na houpačku, kterou si hned zamiloval a pak do sporťáku (ještě po mě =D ten parádní pocit, když se mu v něm líbilo ;) skoro dvacet let starej, parádně zachovalej tmavě modrej sporťák, jen ty kolečka už lehce praskaj) na procházku podívat se na kozy u kolejí...
Jenže - procházeli jsme okolo včelích úlů a včela na mě najednou z ničeho nic začala nalítávat a útočit, furt mi lítala do vlasů až mě do nich nakonec píchla a chvíli na to se ji babičce povedlo zabít. Hlava mě bolela, ale nebylo to tak hrozný =) S malým jsem si hrála skoro do 5 odpoledne, než už byl ospalej a já šla pomalu domů, kde jsem začínala mít problém pozvednout obočí nebo se podívat nahoru. Na včelí bodnutí bych alergická být neměla, loni mě testovali a neměla jsem to ani začervenalý, ale radši jsem si vzala prášek na alergii.
Když jsem se ale ráno probudila, měla jsem nateklý uzliny za ušima a pěkně to bolelo. Vzala jsem si další prášek. U oběda se mi ale udělalo doslova bílo před očima, jako by před váma rychle zamrzalo okýnko od auta, viděla jsem jen přes bílou mlhu a slyšela jsem jen šum a slabý pískání, hlasy z televize a hlasy rodičů jsem slyšela jen tlumeně. Vzhledem k tomu, že jsem měla na kolenou talíř s polívkou, ječela jsem na tátu, kterej na mě jen zíral, ať mi tu polívku aspoň vezme. Pak jsem si na chvíli lehla a přešlo to.
Jenže se mi po zbytek dne při pohybu motala hlava a strašně se mi chtělo spát a tak jsme se před pátou sebrali a jeli na pohotovost, kde jsem dostala infulzi kalcia a dithiadenu a něco přes hodinu jsem si s ní poležela vedle interny.
Řeknu vám, pěkná nuda tam byla, na televizy běželo óčko, ani na Diskopříběh mi to nepřepli xD Po dvou hodinách mě pustli domů s tím, že doteď jsem alergická nebyla, a teď už jsem ;D Bylo mi řečeno zůstat dneska doma a zajít se zprávou k doktorce a ať si vezmu nějaký analgetika. Upřímně, nechápala jsem, na co analgetika, teď už chápu. Nohy mě bolí jako při pořádné chřipce tak si jdu vzít ibalgin a uvařit těstoviny k obědu...
Tak se zatím mějte a možná sem ještě hodím další část písniček =)
Saya ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama