Týden nebo i týdny...

3. května 2014 v 22:57 | Saya |  My life, my blog...
No, prostě abyy ti, co sem občas zabloudí, věděli, co se děje...
Skoro bych řekla, že jsme se posledními několika týdny vrátili tak jako že do klidovýho režimu jako v prváku a druháku... tedy celkem ubylo stresu a hlavně je tolik volna, že pomalu ve škole nestíháme probrat tolik, aby z toho mohly být písemky xD
No, tím se dostáváme k tomu, že si tady zase vypíšu veškerý svý "zážitky"...V
átek večer jsem se přišourala do obýváku a začala kňučet, že nemůžu polykat a že je to příšerný... No, v sobotu dopoledne znovu, ale s tím, že se to zhoršuje a odpoledne už i s lehce zvýšenou teplotou a když se k tomu v neděli přidala rýma tak bylo vymalováno... Měla jsem totiž v pondělí jet místo školy na alergologii, ale protože bych jim s rýmou do spirometru moc nenadýchala, tak mě o pů 7 ráno vzbudila máma s tím, že mám začít volat a přeobjednat se... dovolala jsem se asi až o půl 10 (takže milých pár hodin beze spánku, fakt mi bylo úžaasně *ironie*) a přeobjednala se na 16. června.
No, druhý den ráno jsem se vyhrabala z postele chvíli před devátou a vyrazila na kožní... a chvíli na to mi přišla SMSka s tím, že mě ve škole vybrali na skoro třítýdení praxi v Německu - a tady je ten háček, když jsem se objednala na alergologii na 16. netušila jsem právě to, že v té době budu nejspíš někde u Querfurtu - takže jsem zase volala na alergologii a s divným pocitem až skoro trapnosti, že tam volám už podruhé, se domlouvala na novém termínu - skončilo to tak, že jsem objednaná přesně na půlku července - milý.
A středa je tu! S myšlenkou na to, že se konečně vyspím, jsem v úterý večer ulehala do postele. A jak jsem se zmýlila?! Klasika - máma/učitelka mě před sedmou ráno vzbudila s tím, že jde do školy jako čarodějnice a jestli takhle vypadá dobře a který boty si má vzít... Hlavou mi projelo "Už abych byla zase na intru, tam vstávám první já". No, pomalu mi bylo líp a líp, rýa zmizela, polykat už jsem mohla bez problému (kdo by taky nemohl, po tom, kolik jsem do sebe nalila echinaceových kapek...) ale problémem zůstávala stále zvýšená teplota a když nepřešla ani do pátku do rána, rozhodla jsem se projít si pár doktorů.
Jako první jsem to vzala na chirurgii kvůli šlachám v ruce a s vědomím, že si tam pár hodin posedím v čekárně, než se vůbec dostanu na řadu. Došla jsem k ordinaci a na dveřích visela jedna malá, fixou napsaná, cedulka - 1., 2, "a pak ještě nějaký datum" neordinujeme! Bylo ani na půl desáté a obvodní, ke které jsem chtěla má v pátek až od půl 11, tak jsem se zase vrátila domů, koukla na Vražedná čísla a zase vyrazila, tentokrát na opačnou stranu obce.
Překvapilo mě, kolik lidí tam byl. Strávila jsem další hodinu v čekárně k tomu, aby mi vzala krev z prstu, prohnala ji čímsi mě neznámým, a oznámila mi, že jsem vlastně naprosto v pořádku, jen mám nejspíš nějakou virózu a mám mít klidový režim (který mám vlastně už týden) - tedy zase - mohla jsem se vyspat místo sezení tam a čekání na zázrak v podobě toho, že mi poprvé po letech řekne, co mi je (normálně se tam ani nenamáhám chodit, posledně mi poradila, ať si v lékárně koupím "nějaký mentolový bonbóny" po tom, co jsem jí řekla, že už se přes 14 dní nemůžu zbavit bolesti v krku a kašle - tehdy jsem došla k názoru, že když si sama naordinuju echinaceový kapky, udělám nejlíp).
No a zvýšenou teplotu mám stále a příští středu mám jít na odběry kvůli hematologii... na to mi doktorka řekla, že už ale nemám mít teplotu, a jestli jo, tak mám přijít později, tak to vidím tak, že si vklidu "užiju" tři dny školy, protože v té mi teplota nebrání, a budud se snažit dohnat ty tři zameškaný dny z tohohle týdne a uzavřít známky dopředu kvůli tomu Německu... Čímž se dostáváme k tomu, že to lážo-plážo vlastně končí a pokud se mi teda nepovede něco přednastavit, tak mě tu v nejbližší době nečekejte...

Saya ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Niké Storch Niké Storch | E-mail | Web | 4. května 2014 v 12:55 | Reagovat

Jsme na tom velice podobně :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama