Moje maličkost

6. dubna 2013 v 12:07 | Saya |  My life, my blog...
Tak jsem se po dlouhé době zase dostala k tomu, že bych vám o sobě mohla taky něco málo říct...

Takže... V tuhle chvíli je mi sedmnáct, ale už jen půl roku bez pěti dní... Z toho vyplývá, že jsem se narodila krásného 1. listopadu, a jak už jsem myslím někdy zmiňovala, od dvojčat Kaulitz mě dělí přesně 6 let a dva měsíce...
Chodím na - nechutně drahou - soukromou střední školu cestovního ruchu do Pardubic... ano, za ty prachy bych si představovala alespoň zateplnou budovu, ne něco, kam v zimě táhne a v létě je to tam jak ve skleníku, a vedení školy vzkazuje, že to není jejich chyba protože budovu má pouze pronajatou společně s hotelovkou od města, a město dá se zateplením přednost radši základkám než dvoum středním a to už se o zateplení snaží škola přes tři roky.
Ahm... nejsem na té škole kvůli cestovnímu ruchu, ale jen kvůli dobré výuc jazyků!
No, a jsem plná ironie, sarkasmu... a mám prostě svý ego, ať se se*e cokoliv, stejně miluju svůj život...
A nemám ráda přespříliš milý a optimistický lidi - většina setkání s nimi mi dokáže jen zkazit náladu, aneb všichni okolo mě jsou šťastní, jen já mám zase depku! Zářným příkladem takového člověka je naše skupinová vychovatelka na intru - paní H., respektive ježibaba! a naše učitelka na CJCR - jen vlítne do dveří s nadšeným zvoláním "Hallo everybody! How are you?!" a už mě bolí hlava.

Dál... no... miluju hudbu. Nebudu vypisovat skupiny a tak... to by bylo na dlouho a pak bych stejně zjistila, že jsem na něco zapomněla... takže kdo si to chce zjistit - vlevo je rubrika s názvem... no.. něco jako oblíbená hudba a videa nebo tak...

Pak... mám ráda anime a mangu, ale otaku vážně nejsem... spíš jen sleduju pár animek a čtu Death Note... často si nevybírám podle příběhu, ale podle kresby... například, chtěla jsem číst Gravitation, ale odradila mě kresba, prostě se mi nelíbila...

A... mám ráda americký sitcomy jako Chůvy k pohledání, Krok za krokem a Přátele... A miluju katastrofický filmy.

Jsem nešika - dokážu si zlomit psty jen při hraní ringa, takže míčovým hrám se radši úplně vyhýbám... A jsem náchilná k zánětům šlach v pravé ruce - stačí víc kreslit a pak u doktora prosím, ať mi nadávají sádru, že mi stačí ortéza aže přísahám, že s tou rukou ani nehnu.

Jo... z toho vlastně vyplývá, že taky ráda kreslím a dělám grafiku.

No, mám taky neskutečnou lásku k Japonsku a Německu - až dodělám střední, chci zkusit jít na japonskou a německou filologii do Olomouce. Pak žít v Německu.

Miluju většinu svých příbuzných a za nic na světě bych je nevyměnila.

Hmmm... Chystám se na květnovou praxi do CK Fischer do Ostravi a nemůžu se dočkat - budu u lidí, který mám nejradši.

A... miluju cestování vlakem, což ovšem neplatí o cestování po našich malých regionálních tratích, kde jezdí jeden malej motoráček a dostat se od nás do Ústí nad Orlicí vlakem, trvá přes hodinu a půl s minimálně jedním přestupem a to je to zhruba jen 60km.

Miluju vodu, strašně ráda se koupu a ještě radši se potápím. Už pár lt jsme nebyli u moře a mě vážně strašně chybí Chorvatsko.

Em... líbí se mi Visual Kei a Lolita... a Cyber Punk a emo a... no však víte.

Ugh... miluuju spánek. Když můžu prospím celej den vyjma chvil, kdy zrovla jím nebo čtu TWC. A miluju snění.

A nakonec... nesnáším, když mi někdo kecá do života a říká mi, co mám dělat.
Fuuu... jsem se nějak rozepsala, takže gratujuju těm, kteří se dočetli až do konce. Teď se jdu zeptat, jestli už je oběd a pak se jsu učit na čtvrtletku z matiky... tak zatím ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ilon ilon | Web | 7. dubna 2013 v 11:38 | Reagovat

Ahojky Gehy :-) Moc krásně jsi nám o sobě napsala a moc se mi to líbilo a jasně, dočetla jsem to až do konce *))

Tak to, jak popisuješ, že moc nemusíš ty věčně happy lidi, to máme opravdu společné. Nemám ráda takové ty až moc optimistické lidi za každou cenu, kteří už po ránu se nahlas smějí a já ani nevím čemu, prostě jim nevěřím, občas blbou náladu musí mít zákonitě každý, jinak není normální ***

A ten spánek ti moc závidím, chtěla bych alespoň jednou za měsíc vydržet spát alespoň celou noc třeba do devíti do rána, to by byla krása :) většinou i víkendu vstávám kolem šesté ranní a to je děs :-!  :-!

2 ilon ilon | Web | 7. dubna 2013 v 11:40 | Reagovat

A vůbec nevím, proč jsem tě oslovila Gehy a ne Sayo :D  :D Promiň.
Je mi to jasný - to mám z toho nevyspání - dneska jsem vstávala v půl pátý a je to sakra znát :-!  [:tired:]  [:tired:]  [:tired:]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama