Prosinec 2012

Můj zlobivej model 43. - KONEC!

27. prosince 2012 v 14:25 | Saya |  Můj zlobivej model
tokio483hotel.blog.cz
autor: B-Kay

Bolest…neskutečná bolest hlavy donutila Tom akonečně otevřít své hnědé oči,ve kterých byla ještě pořád vepsaná ta neskutečná bolest.S tichým povzdechešm malinko naklonil tvář,aby vlastně zjistil,kde to je.Nespomínal si,že by včera sedal do auta,a už vůbec ne-v něčí přítomonosti!"To ne",vydechl zhrozeně a typoval,že se včera slil do němoty a pak se vyspal s první,kterou cestou střetl.Dokonce se i bál podívat,kdo to v jeho náručí spokojeně spinká.Jak tohle vysvětlí Billovy?!Vždyt on jej nechtěl podvést…jenom to malinko přehnal s pitím…
Najednou jej však do nosu udřela známá vůně skořice a vanilky.Ted už vědel,kdo spí v jeho náručí.Stačilo jenom malinko sklonit pohled a jeho oči by spozorovali vrcholek černé hřívy,která byla spokojeně rozvalena na Tomově bříšku.Jemným pohybem přejel Billovy po hebké tváři a poté mu pholed padl na hodinky.Bylo přesně půl páté.Na něj až žalostně brzy.Jindy by se ještě dlouho rozvaloval v postely.Ale ted tady byla jiná situace…Nevědel,co má dělat.Ráno jej šéf určitě vyhodí,táta mu prodá byt a on skončí na ulici.A kdo by se zabíral ubohým žebrákem,kterej skončí na ulici?!Určitě ani Bill ne.Možná že o něj zas přijde…Možná že jej uvidí zas až o dvanáct let.A možná že už vůbec…

Můj zlobivej model 42.

26. prosince 2012 v 14:25 | Saya |  Můj zlobivej model
tokio483hotel.blog.cz
autor: B-Kay

"Jak si mohl?",vydechl Tom sklíčeně a z jeho očí už dávno stékali slzy proudem."Jak si jenom mohl takhle sprostě lhát?!Ty ani newíš,jak tě nesnáším",křičel po něm a vysíleně dopadnul na gauč vedle.Tak moc jej v tuhle chvíli nenáviděl.Všechna ta bolest se v něm najednou nahromadila a tolik tlumená zlost musel vyjít ven.Už by nedokázal jinak.Tvář automaticky ukřyl do rukou a tiše plakal.Jediným štěstíčkem byl jeho miláček,kterej si k němu pohotově kleknul a navzdory otcovu sklanýmu pohledu jej k sobě naléhavě přitulil.
"Neplakej miláčku,prosím neplakej",tiše mu pípal Bill o ouška a cítil,jak si jej Tomovy dlaně přivíjejí pořád víc a víc."Bille,jdi nachvilku nahoru.Já si tady promluvím s tátou",vydechl tiše Tom a při slove táta nenávistně propálil pohledem svého otce,kterej se nemohl na své dva synky vynadívat.Působili tak křehce spolu…nedokázal si odpustit,že to byli právě oni se Simone,co jim tak moc ublížili.A vsnaze rozdělit je a ulehčit hojení ran si vymýšleli hlouposti.Ale až tady viděl,že žádná sebereálnější lež by ty dva od sebe nedostala.Oni prostě k sobě patřili.Vypadali spolu naprosto kouzelně.Při pohledu na jejich hluboký objetí nedokázal věřit že je to 12 let,co se kluci takhle objímali naposled.Bylo mu do pláče.A ještě k tomu se chystal udělat něco,co Toma složí už nadobro.

Můj zlobivej model 41.

25. prosince 2012 v 14:25 | Saya |  Můj zlobivej model
tokio483hotel.blog.cz
autor: B-Kay

Tak díleček je pro všechny mé lásečky:(,i pro tu,kterou sem stratila:(:
Všechno se zdalo být dokonalé.Dvojčátka se spolu nahá mazlila v autě a připravovalase na dokonalé milování,zatímco jejich táta měl pro nich už jiné překvápko.Tedy více méně pro Toma.
Protože od té doby,co se Jorgen rozešel se svou poslední přítelkyní uběhli sice asi dva měsíce,ale on si už stihl nadělat hezké potíže.Svůj žal utápěl v alkoholu a tak si nadělal hromadu dluhů,a přišel skoro o všechny peníze.
A tak se tedy vrátil k Tomovy,aby mu řekl to nejtěžší,co by v téhle chvíli asi dokázal unést….
Venku řádila pořádná bouře,a v agentuře to už hezky žilo.
Někteří se už stihli dokonce hezky opít,jiní zase spokojeně tančili,nebo si jenom tak povídali s ostatními.
Tom s Billem se k sobě naléhavě tisli a snažili se vzájemnou blízkostí nějak zahřát svá skřehnutá tělíčka,která se třásla jak narastajícím chladem,tak i pořád zvětšujícím se vzrušením.

Stars

24. prosince 2012 v 16:13 | Saya |  PC Graphics
Řeknu vám, tohle byla zatracená dvoudenní dřina... uff!
...vzhledem k tomu, že se mi to nepodařilo nahrát na blog.cz tak vkládám přes photobucket
Photobucket


Můj zlobivej model 40.

24. prosince 2012 v 15:25 | Saya |  Můj zlobivej model
tokio483hotel.blog.cz
autor: B-Kay

"N-n-ne, Tomi počkej",vydechl tiše Bill,jak se jeho nahé , chvějící se tělo najednou ocitlo rozvaleno na prostorním zadním sedadle a Tomovy dlaně jej naléhavě hladili a nedokázali se té nádhery vzdát.
(Tom)
"Copak?",zašeptal sem jemně a nepřestával sem v líbání toho nádherně plochýho bříška.Byl tak krásný.Když sem někdy toužil po nějaký holce,tak sem byl hezkej blázen.Bill je to,po čem toužím…Jeho tělo je ta nejkrásnější věc,jakou sem kdy viděl a já ještě pořád nemůžu uvěřit,že je právě můj.I když sám newím ,na jak dlouho,ale v tuhle chvíli se tím ani nechci zabývat.Chci jej líbat,dotýkat se jej,a poslouchat to nádherné sténání,které jeho pusinka tiše vydávala.Já nikdy moc dobře nevědel vyjádřit své pocity slovy.V tomhle sem byl prostě neskušenější.Neuměl sem popsat ,co k němu cítím slovy,protože to působilo spíš jako otřepaná fráze.Co jsem však vědel jsitě bylo,že to,co se mnou dělal se dalo dokázat i jinými spůsoby.

Můj zlobivej model 39.

24. prosince 2012 v 14:25 | Saya |  Můj zlobivej model
Ták, povídka se nám blíží ke konci, navíc tady máme tady Vánoce... tak co takhle dvojitou dávku? Berte to jako vánoční dárek a další díl čekejte za hodinu ;) Saya ;)
tokio483hotel.blog.cz
autor: B-Kay

Tom se se sladkým ůsměvem pořád víc a víc přibližoval bráškovy,kterej na něj svůdně mrkal výraznýma řasama,spod kterých vykukovala dvě bláznivě roztomilá kukadla."Ještě blíž?",vydechl tiše Toma dětsky našpulil rty,čímž Billa provokoval k nepřičetnosti."Ještě",zasténal a už nedokázal ani vrtět zadečkem,jak byl chudáček nervoznej a celej strnulej.Tomovy to v tom obleku neskutečně slušelo,ale jedině on nejlépě vědel,že daleko hezčí je bez něj.Bill miloval jeho krásný tělo.
Už jako malinkej se cítil v jeho objetí tak nějak v bezpečí.Vždy,když mu bylo nejhůř,nebo se cítil sám,stačilo jediné objetí a on se najednou cítil daleko víc jistější a pokojnější.A ani po těch dvanácti letech se tahle stránka jejich života nezměnila.Bill byl pořád Tomovým mladším bráškou,tím blázínkem,o kterýho se i když mu je osmnáct třeba pořád starat.A Bill se to prostě nesnažil změnit.Byl spokojenej s tím,jak to šlo.Miloval ty chvilky,kdy se Tom o něj strachoval,nebo se o něj bál.Už jako malé dítě bylo pro něj strašně hezké vidět,že mu na něm záleží.Takhle to prostě mezi nima bylo,a jim to tak vyhovovalo.Bill si nikdy nepřišel nějak méněcenný jenom kvůli tomu,že byl tím slabším a křěhším.Právě naopak!Celých 12 let se cítil neskutečně osaměle a bezbranně.Ted…až když je konečně spátky u Toma znovu získal svou jistotu.V jeho náručí,chráněn jeho milujícím tělem si byl jist,že se mu nic nestane.

To to krásně začíná... *ironie*

24. prosince 2012 v 11:54 | Saya |  My life, my blog...
Hallo leute, právě se na vás chystám přenýst trochu mé úžasné nálady... Ne že bych chtěla... Ale vlastně jo, chtěla *zákeřnej škleb*
Zase vám tady jednou budu kecat trochu o sobě.
Ano, jsem mrzutá, naštvaná, frustrovaná... a to vše zrovna o Vánocích. A může za to... světe div se - pitomej okap, nebo parapet, nebo to, že prší, nebo... nebo všechno dohromady. Je totiž strašně příjemný probudit se ve tři v noci/ráno a poslouchat "kap, kap, kap, ka-kap, kap, ka-kap, ka-kap, kap..." Jo, to je tak, když máte půl metru širokej parapet pokrytej jakýmsi kovem, zanešenej okap, a do toho vám celou noc poprchává. Okap začne přetíkat a voda dopadá na parapet... celou krásnou noc.
Jo, to je to jediný, z čeho plyne moje špatná nálada. Celou noc jsem pořádně nespala, a to je pro někoho, kdo když může tak prospí celej den, absolutní katastrofa. Krom toho už mám docela hlad, takže teď konečně vylezu z postele a půjdu na oběd...
Vím, že je to zase jednou článek vlastně o ničem, ale potřebovala jsem se někde vykecat...
Tak vám, co jste se dočetli až do konce těchhle keců gratuluju, a všem přeju pěkný Vánoce.

Můj zlobivej model 38.

23. prosince 2012 v 14:25 | Saya |  Můj zlobivej model
autor: B-Kay

"Vypadám jako ta tvá morská koule",ozval se mu za zády jedovatej hlas,kterej mu však v tu chvíli přišel neskutečně sladkej.Sklenku,ze který ještě naštěstí nestihl ochutnat položil na stůl poblíž a s pobaveným výrazem se otočil na svého brášku,kterej stál za ním zamotanej v kravatě,kterou si vázal kolem krku tak zběsile,až se málem přiškrtil xD.Bill se sladce zasmál a podešel blíž,aby mu s tím pomohl."Co to vyvádíš?",vydechl tiše a se sladkým ůsměvem se sám podujal do boje s kravatou,která mu málem zaškrtila miláčka.
Tom jenom poslušně držel a po očku sledoval Billovy prstíky,které mu hravě uvázali kravatu tak,jak se patří."Tak a hotovo",zasmál se Bill jako sluníčko a jeho prsty zůstali ležet na kraji kravaty,kterou ještě před chvilkou vázali.Jeho pobavenej výraz se však v mžiku změnil a kdyby mohl,ihned by se vpil do těch nádherných rtů,které měl rovno před sebou."P-přinesu ti něco?",zašeptal trhavě Tom,jak od sebe brášku opatrně odsunul a rozpačitě se poškrábal za krkem…

Older photo

22. prosince 2012 v 17:00 | Saya |  Favourite Photos
2009? 2010?

Vánoční zájezd do Budapešti

22. prosince 2012 v 15:05 | Saya |  My life, my blog...

Vánoční zájezd do Budapešti
Plán zájezdu
Skutečný průběh zájezdu
1. den
5:30
plánovaný odjezd od stadionu
5:45
skutečný odjezd
9:27
přejezd hranic se Slovenskem
10:27
přejezd hranic s Maďarskem
13:10
Rybářská Bašta, Matyášův kostel, jezdecká socha sv. Štěpána
14:30
socha Matyáše na lovu - Budín
15:00-16:45
tržnice a možnost jídla
17:00
odjezd na hotel (GoldenPARKhotels)
18:45-21:00
obchodní centrum
22:00
návrat do hotelu, večerka
2. den
7:30-8:30
snídaně
9:00
odjezd od hotelu
9:30
budova parlamentu a národopisného muzea
10:10
chrám sv. Štěpána a opera
11:10
synagoga
11:30-11:55
trhy - respektive pár dřevěných stánků s čajem
12:45- 15:40
termální lázně
16:05
odjezd

Zhodnocení:
Zájezd celkově byl moc pěkný, ubytování opravdu krásné. Vytkla bych jen několik věcí: Snad každý si myslel, že je to zájezd na Vánoční trhy, přitom trhy jako takové v Maďarsku vůbec nejsou - nikdo nás na to neupozornil. Matyášův kostel byl v rekonstrukci, skoro nic jsme z něj neviděli a přesto jsme dopláceli. Parlament byl taktéž v rekonstrukci, ze všech stran hlídaný, nesměli jsme se k němu ani přiblížit. Za lázně jsme dopláceli 300 forintů - není to moc, ale problém měli ti, kteří si nechali přesně 3100 HUF jak bylo uvedeno v plánu. Průvodkyně neměla aktualizované informace a ceny více než dva roky, četla z papíru, neměla přehled o účastnících - myslím si, že lidem ze školy cestovního ruchu by měla jít spíš příkladem, než ukazovat, jak by to přesně být nemělo.

------

Tak, to byla, vážení, část mého deníku praxe.
Co z toho plyne? Nevybírejte si CK IdeaTour - je jedna z nejdražších v Pardubicích a ještě nemá schopný lidi. Proč? No, do toho nahoře jsem to nepsala - není kam - ale CK byla domluvenná se dvěma holkama, že je cestou vyzvednou ale řidiči se rozhodli jet jinudy, ty dvě holky zůstaly trčet 2 hodiny u silnice, než si na ně někdo vzpomněl a zavolal jim ať jdou domů. Jako odškodný jim vrátili peníze a nabídli zájezd do Vídně.

EDIT: Nemůžu za to, jakou mi tady blog hází tabulku a že to nejde upravit... představte si to ve wordu xD

Můj zlobivej model 37.

22. prosince 2012 v 14:25 | Saya |  Můj zlobivej model
autor: B-Kay

Billovy hřejivé prsty jemně hladili hebkou kůži Tomova bříška a jeho rty se na něj něžně usmívali.Je to sice jenom chvilka od jejich dokonalýho spojení,ale oba dva už spokojeně leželi vedle sebe a nechávali se unášet tou nádhernou vůní milování ,kterou jejich těla najednou vzplála.
Bill ležel na boku,rukou si podepíral tvář a něžně se vpíjel do bratrova obličeje,kterej působil velice uvolněně.Nádherné řasy lemovali přivřená očka, rty byli malinko pootevřené a jeho dech byl najednou dokonale pokojnej.Ostatně tak,jako pokaždé,když u něj byl Bill…
Stačilo jenom cítit jeho nádhernou vůni a z Toma razem vyplavala všechna negativní energie a starosti.Pak už dokázal vnímat jenom jeho brášku,kterej se rozprostíral všude kolem něj…

Nový blog.cz

21. prosince 2012 v 17:54 | Saya |  My life, my blog...
Tak si to shrneme...
upřímně řečeno, vůbec se mi to nelíbí! Jen jsem si před chvílí - od rána poprve - aktualizovala úvodní stránku a v tu ránu jsem si připadala totálně ztracená. Kde jseou nejnovější komentáře na mém blogu (žebříčky ve správě blogu nepočítám)? Kdee jsou nejnovější články mých oblíbených blogerů? To mám oblízat každej blog zvlášť? A to ani nemluvím o tom, že statistiky stále - už přes půl roku - nefungují!
Nemůžu si pomoct, ale fakt mě ta změna děsí. Dokonce víc, než mě děsila cesta do země, jejíž úřední jazyk absolutně nepobírám, a jejíž občané jiný než svůj úřední jazyk neovládají (Maďarsko) - ale o tom později, snad to zvládnu napsat ještě do Vánoc...
No nc, koukala jsem, že nejsem jediná, komu to vyloženě vadí, takže se kdyžtak vyjadřete a já budu doufat, že zasílání komentářů na mail se nezrušilo...

EDIT: Pod článkem anketa

Sweet as sugar...

21. prosince 2012 v 17:00 | Saya |  My life, my blog...
jojo, Jeffree, pravda pravdoucí


Můj zlobivej model 36.

21. prosince 2012 v 14:25 | Saya |  Můj zlobivej model
autor: B-Kay

Billova očka se náhle překvapeně rozevřela a on přestal se svou dosavadní činností.Tom prudce dýchal,tvář zvrácenou dozadu,jak nedokázal popadnout dech.Vůbec si neuvědomoval,co to vlastně před chvilkou řekl…vlastně ani nevědel,co se stalo,až když se zahleděl na Billa,kterej mu klečel u nohou s naběhlými, dokonale prokrvenými rty a vášnivě svůdným pohledem,si uvědomil,co vlastně Billovy zabránilo v pokračování
"J-jaks mi to řekl?",pípl a v nádherně podmanivých očích se najednou zatřpitila drobná slzička.Nedokázal uvěřit svým uším…nedokázal si to nějak všechno srovnat v hlavě…Lásko…jak nádherně to slůvko působilo z Tomových rtů…Řekl to tak něžně,mazlivě i zoufale zároveň.Na tohle slůvko čekal Bill osmnáct let.

Tom by Zuly =D

20. prosince 2012 v 17:00 | Saya |  Manips by others

G & G

20. prosince 2012 v 15:00 | Saya |  Favourite Photos

Můj zlobivej model 35.

20. prosince 2012 v 14:25 | Saya |  Můj zlobivej model
autor: B-Kay

"Tomi no tak,co se stalo hmm?",zeptal se tiše Bill jemně líbajíc Tomovy tiše plačící tváře.Nemohl se na něj dívat…Jeho srdce se lámalo na milion dílků s každou další slzou,co jeho bráška vyronil…snad ještě nikdy jej neviděl takhle plakat….
…Vspoměl si na jeden den,co jim byli asi čtyři.Tehdy to byli ještě dva ušmudlaní medvídci,kteří jenom vymýšleli hloupostičky a dováděli v zahrádce xD.Pak se tam spokojeně váleli a pojídali mamce jahůdky,které tam měla vysazeny.Dokázali si tak hrát celé hodiny.Když byli spolu,nikoho třetího nepotřebovali…Bill si přesně pamatoval,co se ten den odehrálo…Jak se tak naháněli po zahradě,najednou mu uklouzla nožička a on se nějak překotil do bazénu,který na zahradě měli…Moc si toho nepamatoval,protože kolem sebe viděl jenom tmu vodní hlubiny,která jej jako malího neskutečně děsila.Pak už jej jenom dvě obratné ruce vytáhli nad hladinu.Tom tehdy utíkal zavolat mamku,že Billí upadl…Kdo ví,co by se stalo,kdyby to nestihl…A když se Bill konečně uklidnil,tehdy uviděl svého brášku poprvé plakat…Plakal,protože se bál…neskutečně se bál o svýho mladšího brášku…a to byl ještě malinké dítko,které mumlalo ze štrbavými ústy.Ale i přesto,že jim bylo oběma jenom 4 cítil,že musí něco udělat…

Bill = Arthur

19. prosince 2012 v 17:00 | Saya |  Favourite Photos

Z mouky kokain

19. prosince 2012 v 15:00 | Saya |  My life, my blog...

Můj zlobivej model 34.

19. prosince 2012 v 14:25 | Saya |  Můj zlobivej model
autor: B-Kay

Focení,natáčení,a pak zase další focení…Bill byl chudáček už unavenej z tolika fotoaparátů ,příkazů a neustálýho vykroucení se do objektivů.Pro dnešek byl už opravdu utahanej a ještě k tomu měli jít na tu trapnou párty ,kterou ředitel na poslední chvíli zrušil u něj doma-takže se to nakonec mělo všechno konat tady-v agentuře.Už od rána tam cupítkalo několik lidí,kteří měli bílé krajkované rovnošaty,což Bill pochopil jako oblečení pro číšníky.Většina jich byli holky-vlastně tam kluka nezahlédl.Ale to jej ani moc netrápilo…
Chtěl být co nejdříve doma,aby se už konečně nemusel na Toma jenom nečinně dívat a pozorovat jeho kouzelnou tvář…tak moc toužil po jediném polibku.Za celej den v agentuře jej viděl jenom několikrát,a to jenom tehdy,když Tom kolem něj proběhl s milím ůsměvem,jemně mu zamával a poté zase zmizel ve skladu,kam nosil opotřebované věci na oblečení,nebo porouchané přístroje,které už byli na nic.Tak moc mu chyběl…


Pětka z písemky =D

18. prosince 2012 v 17:00 | Saya |  My life, my blog...
...vypadá jak Georg ;D

Keep calm and...

18. prosince 2012 v 15:00 | Saya |  Tokio Hotel

Můj zlobivej model 33.

18. prosince 2012 v 14:25 | Saya |  Můj zlobivej model
autor: B-Kay

Myslel si,že studená voda jej osvěží,a konečně mu dopraje alespoň chvilku klidu.Jeho zmožené tělo stálo opřeno o studené kachličky psrchovýho koutu a on na sebe nechal volně dopadat tisíce malích kapiček vody,které jej však nedokázali zbavit tíživého pocitu,kterej cítil.Akorát co z jeho nahého těla smývali doteky…jeho doteky…doteky těch dvou horkých dlaní,které jej včera hladili snad uplbně všude…
I kdyby ted nachvilku přivřel víčka vědel by si dokonale představit výraz jeho tváře,když se jej poprvé opravdu dotknul…přesně cítil,jak jemná byla Billova kůže vášnivě třící se o tu jeho…jak nádherný byl jeho obličej,když se pomalounku nořil do jeho těla…všechny tyhle záchytné body mu v hlavě blikali jako semafor,kterej se však zasekl na jedné barvě.Na červené…

G´s in backstage

17. prosince 2012 v 17:00 | Saya |  Favourite Photos

Tom: I´m telling Jost!

17. prosince 2012 v 15:00 | Saya |  Tokio Hotel
=DDD

Můj zlobivej model 32.

17. prosince 2012 v 14:25 | Saya |  Můj zlobivej model
autor: B-Kay

"Šíleně tě miluju Bille…ted už vím jistě že tohle nebyl úlet,protože tě zoufale potřebuju…"…
Billova očka naléhavě sledovala slůvko po slůvku a jeho mysl nedokázala normálně uvažovat.Ještě nikdy mu nikdo nevyznal lásku…Ještě nikdy mu to nikdo neřekl takhle krásně…
Byl zmatenej a uplně šokovanej.Čekal tedy všechno,ale takovéhle vyznání lásky nečekal určitě.Po pravdě když na svém zvedajícím se hruníčku uviděl ležet malou ceduličku,lekl se nejhoršího.Čekal,že tam bude stát přesně to,co v mžiku vehnalo slzy do očí tolika holek.Čekal,že i on bude jednou z nich,a bude nakonec sám brečet nad tím,jak hloupě jeho slovům naletěl…Ted však vědel,že se v Tomovy neskutečně zmýlil.Čekal,že jej jenom využije,ale vůbec přitom nepromyslel fakt,že Tom má tak srdíčko ..srdíčko,které dokáže milovat a patřit někomu…A možná právě ted získalo svého majitele…

Bill´s underwear

16. prosince 2012 v 17:00 | Saya |  Tokio Hotel
twincestní blázínek si přišel na svý =DDD

Bill: Great! That´s me!

16. prosince 2012 v 15:00 | Saya |  Tokio Hotel
přiznávám, nechtěo se mi to přepisovat

Můj zlobivej model 31.

16. prosince 2012 v 14:25 | Saya |  Můj zlobivej model
autor: B-Kay

Jejich křehká tělíčka jakoby pořád splývala v jedno.Jejich srdíčka jim mohutně bušili v hrudích a ani jeden nedokázal popadnout dech.Bill byl omotán Tomovy pevně kolem krku,a svým horkým dechem mu laskal nahá záda.S pořád pevně přivřenými víčky se snažil ujasnit si všechno,co se právě v téhle chvíli stalo…
Bylo to až neuvěřitelný…a když si to všechno pomalounku ujasnil,v očích se mu zatřpitili dve malé slzičky…Vždyt on poprvé někomu patřil..konečně i on pocvítil jaké to je,milovat se s někým a toužit po někom…A snad uplně poprvé si pomyslel,že je možná opravdu hezkej,jak mu to Tom horlivě šeptal do ouška…Bylo to něco dokonalýho.Nikdy by neřekl,že to může bejt takhle krásný,milovat se s někým…Možná měl ze začátku malé pochybnosti a také i strach,ale všechny tyhle pocity se razem vytratili hned,jak jeho tělo pomalounku splynulo s tím Tomovým.Ted si byl jist,že miluje tu správnou osůbku.Takhle to prostě být mělo,a vůbec ničeho nelitoval…
Po tvářích mu začali pomalounku stékat slzičky,které něžně dopadali na Tomova horká záda,a jemně jej tím studili.Jeho útla ramena se přitulili k Tomovu tělíčku ještě více a jeho rty jej něžně polechtali na krku.
"Ty pláčeš?",zašeptal tiše Tom ještě pořád malinko trhaným hláskem,kterej se však už pomalounku vracel do normálu,jak se i jeho dech tišil.Jemně se od Billovy tváře odtáhnul,aby se mohl hluboce zahledět do toho nádhernýho moře hořké čokolády.Na jeho překvapení se však na Billově tváři zračil krásný ůsměv."T-to bude asi štěstím",vydechl tiše a něžně Toma políbil na špičku nosu.Tom jej láskyplně pohladil po tváři a pak se sklonil k jeho rtům,aby je mohl něžně políbit.Bill mu jeho polibek jemně oplácel a přitom se pořád víc a víc nechával strhávat Tomovým tělem,které jej během chvilky přetočilo znovu pod sebe."Neublížil sem ti?",zašeptal tiše a něžně přejel pusinkou po Billovým nahým bříšku,které pokrýval motýlími polibky.Bill se na něj sladce usmál a poté si přitáhl Tomovu tvář znovu k té své.V očích se mu zračilo neskonalé štěstí a radost,ale…také malinká vlna pochybnosti…
I přesto,že se do Toma zamiloval,a vůbec tohohle rozhodnutí nelitoval,pořád v jeho nitru hlodal ten malej červíček pochybnosti.Co když byl jenom dalším?!Dalším z těch mnoha holek,o kterých mu Tom vyprávěl…Co když se i on vzbudí na postely osamělej,a Tom už tady nebude?!…Co když i on najde na svém křehkém hrudníčku vzkaz,že to byl prostě jenom úlet?!…
Jeho očka se malinko zalila smutkem a sklonila svůj zorní uhel k dlaním,které jemně hladili Tomovy nahá záda."Copak se stalo hmm?",špitl tiše Tom,kterej se na Billa ani nemusel dívat,aby vycítil,že jeho tváří probleskl menší náznak smutku.
"V-víš,já se…jenom mám strach",vydechl tiše a položil svou krásnou hřívu na polštář.Tom hned tušil,co se za Billovou náladou může skrývat… pochybnosti…Ale on jediný pochybovat nemusel…
Tom si ani neuvědomil,jak jeho pohled plný lásky poletuje po Billově nahém těle,které leželo vedle něj…Sledoval,jak se Billovo bříško klidně zvedá a znovu klesá nad jeho jemným dýcháním…sledoval,jak sou jeho očka spokojeně přivřetá a rty se na něj nesměle usmívali…ještě pořád byli nádherně prokrvené od hladových polibků,které mu uštědřili Tomovy rtíky.Když se tak na něj díval a poznával nádheru jeho krásnýho těla,byl pyšnej na to,že tenhle modýlek patří právě jemu…Když si vspoměl na první dny,chtělo se mu smát…
Přišel mu tehdy neskutečně dotěrnej a otravnej.V duchu litoval holku,která by totohle rozmaznance ulovila…nepřešlo minuty kdyby mu nelezl na nervy…ale přesto jej od první chvíle přitahoval jako magnet…Jeho uhrančivej pohled plný neskonalé vášně smíchané s tou dokonalou křehkostí jej prostě dokázal srazit na kolena…Doted přesně vědel popsat to,co cítil,když jej v ten deštivej večer poprvé políbil…Bylo to naprosto dokonalé.Tenhle polibek nebyl tím polibkem,kterým líbal všechny ty holky.Protože ty spíš vždycky líbali jej,a on jenom strnule oplácel…ale u Billa,u Billa to bylo uplně jiný…Byl to právě on,kdo toužil poznat hloubku Billových rtů.Byl to on,kdo jej strhnul do své náruče a nečekaně políbil…Jinak to už nešlo…takhle to mělo být,a on se už konečně rozhodl pro správnou volbu.A vědel,že i když je tahle volba riskatní,bude to o to krásnější…
Ale ještě nebyl přiraven na to,lříct mu,co cítí…vědel,ža ta chvíle určitě jednou přijde,ale ještě to nebyla tahle chvíle…
Billovy očka se jemně zatřepotala a poté se pomalounku otvářela,jako nádherné kvítky,které vždy po ránu otáčejkí své hlávky za sluníčkem.Na jeho tváři se nejdříve usídlil spokojený ůsměv,avšak když zašmátral ručkou vedle sebe,a necítil nic,jenom krutou prázdnotu,ůsměv na tváři se najednou vytratil.Prudce se postavil a s bolestným výdechem si uvědomil,že ze sebe svým prudkým pohybem shodil malej lísteček,kterej mu ležel na nahým hrudníku.To snad ne…V mžiku měl slzy v očích,jak jeho třesoucí se prtsy uchopili malej lísteček…Vědel to…měl to tušit…ale přes to neposlechl své druhé já a naletěl…
Po tvářích mu stekla jedna malinká slzička,jak se jeho oči rozmazaným pohledem zahleděli na text na lístečku.Billovy očka se po přečtení rozbrečeli ještě více.Na lístečku totiž stálo:"Šíleně tě miluju Bille…ted už vím jistě že tohle nebyl úlet,protože tě zoufale potřebuju…"

autor: B-Kay


4x twins

15. prosince 2012 v 15:00 | Saya |  Favourite Photos
a pak že ponožky v sandálech nosí jen češi =D
Můj zlobivej model 30. (2/2)

15. prosince 2012 v 14:25 | Saya |  Můj zlobivej model
autor: B-Kay

Tom překvapeně zamručel do hloubky Billových rtů hned,jak ucítil,že se jeho ručka nesměle dotkla jeho zadečku,a pak se zase vrátila na své původní místo,což byla jeho záda.Pomalounku upustil tu dokonalost s potřebou kyslíku a zoufalým pohledem sjel Billovo vzrušení,které nevědomky naráželo do toho Tomova,při každým prudším polibku."T-tohle už je moc",vydechl tiše a prudce přivřel svá víčka pod návalem slasti,kterou spůsobovala už jenom ta představa toho,co by se mezi nima mohlo stát….V mysli viděl docela přesně Billovu tvář zhroucenou rozkoší,když se bude opatrně nořit do jeho těla…A když otevřel oči uviděl tu samou tvář,která se jej snažila hladově líbat."Tome,proč mě pořád odmítáš?",zaštkal Bill u Tomova ouška,které něžně skousl,a poté na něj položil jeden ze svých sladkých polibků."Proč se mě konečně nedotýkáš?…Proč pořd posloucháš rozum a ne sdrce?",zeptal se a jeho nádherná očka smutně přelítla Tomovy dlaně,které pořád nečinně leželi na matraci."Copak ty mě nechceš?Netoužíš po tom,abych se s tebou miloval?",naléhavě zašeptal a dravě líbnul Toma na rameno."Bille,mlč už prosím",zaúpěl Tom ,ale sám vědel,že má jeho dvojčátko pravdu.

G´s

14. prosince 2012 v 17:00 | Saya |  Favourite Photos

English lessons with TH

14. prosince 2012 v 15:00 | Saya |  Tokio Hotel

Můj zlobivej model 30. (1/2)

14. prosince 2012 v 14:25 | Saya |  Můj zlobivej model
autor: B-Kay

Tak tedy tyhle dva dílečky budou speciálně pro Sájí,aby sem si u ní vylepšila reputaci:(Tak snad se ti alespon tohle nebude zdát okoukaný zlato:(-ale já sem za tvou kritiku ráda:),takže snad se bude líbit:
Jeho ouška jakoby poprvé uslyšela tahle slůvka…oči,již se náhle rozevřeli poznáním rozechvěle bloudili po Billově tváři,která ještě pořád tiše plakala."C-cože?",tohle bylo jediné na co se zmohl ,a jediné,co vlastně dfokázal říct…Čekal uplně všechno,ale že mu Bill vyzná lásku tedy opravdu nečekal.Ty dvě slova mu zněla v mysli jako zvuk motýlích křídel a on tomu prostě nemohl uvěřit…Řekl mu to jenom tak…nepotřeboval kvůli tomu zažít divokou noc plnou sexu…řekl mu to proto,že to tak cítil…

We are sorry...

13. prosince 2012 v 17:00 | Saya |  Tokio Hotel

Twins like cats

13. prosince 2012 v 15:00 | Saya |  Tokio Hotel

Můj zlobivej model 29.

13. prosince 2012 v 14:25 | Saya |  Můj zlobivej model
autor: B-Kay

Bill tiše pronikal mezi jeho mírně pootevřené rtíky a sem tam je lehce skousnul.Vůbec mu nevadilo,že jeho laskání nebylo opětováno…ba právě naopak.Takhle to bylo něčím zvláštní.Ze začátku se na Toma díval…ale čím hloubš se jeho jazyk tíchounce dostával,tím vice se jeho očka přivírala,až se zavřela uplně...Jeho prsty rozechvěle hladili Toma po tváři a uchovávali si do paměti každičkej milimetr jeho hladké kůže,zatímco Tom nedokázal dělat absolutně nic….
Sám vědel,že si thole už zakázal,a že to prostě takhle dál nejde…ale nedokázal odolat…Bill byl naprosto nádhernej.V jemným větříku mu vesele vláli vlásky všude kolem a jeho očka nádherně zářila.Tom s lehkým výdechem přivřel oči a nechal Bill,at si s jeho pusou dělá jenom to,co chce on…Poprvé se stal v něčí náručí hadrovou panenkou…

Tom, can you say...?

12. prosince 2012 v 17:00 | Saya |  Tokio Hotel

Bill: But mooom!!!

12. prosince 2012 v 15:00 | Saya |  Tokio Hotel

Můj zlobivej model 28.

12. prosince 2012 v 14:25 | Saya |  Můj zlobivej model
(100x100, 22Kb)(100x100, 21Kb)
autor: B-Kay

Děkuju za všechny nádherné komentíky,jste moje lásenky...uplně všechjny vás milujuu:-*a doufám,že se vám bude dílek líbit:)
B-kay:)
Dvě něžné ruce opatrně nastavili ve sprše příjemnou vodu,a unavené tělíčko se rychle probralo pod náhlým návalem krásnýho uvolnění.I když to tělíčko působilo mírně unaveně,tvář byla štastná…Nádhernej ůsměv se odrážel v Billově tváři,a jeho očka blikala jako dvě zářivé hvězdy na zlatisté noční obloze.Jeho vlásky se rychle navlhčili tekoucí vodou a jeho dlaně se natáhli na poličku pro šampon…Kdyby mohl,tak by všímk štěstíčkem i pištěl…Nemohl tomu uvěřit…Konečně jej našel…

Tom

11. prosince 2012 v 17:00 | Saya |  Animations by others