Síla tvého hlasu 31.

17. října 2012 v 14:25 | Saya |  Síla tvého hlasu
autor: B-Kay
Tmavým pokojem se roznesl zvuk polštáře, tiše dopadajícího na podlahu, vzápětí následován dalším a dalším. Bill si dával veliký pozor, aby dal pryč uplně všechny polštáře. Nechtěl, aby jej od Toma dělila jakákoliv překážka. Ten pocit už nechtěl nikdy zažít. Pro zamilovaného člověka to bylo jako každodenní bodnutí nožem přímo do srdce. Bill ten pocit znal až příliš dobře a nerad na něj vzpomínal.
Moc dobře věděl, jak moc bolí, když vaše láska není opětována. Jak moc bolí, když musíte tiše přihlížet tomu, jak vám vaše láska proklouzá mezi prsty a vy s tím nedokážete nic udělat. Bezmoc a zvláštní prázdnota, kterou v sobě celá ta léta ukrýval, však byla náhle pryč a nahradili ji pocity, o kterých tak dlouho snil. Štěstí, radost, naděje, víra… nejdůležitější však byla nekonečná láska, kterou do něj Tom každým dnem vkládal. Možná nebyl nejodvážnější a nedokázal o svých pocitech mluvit na věřejnosti, Bill to však po něm nikdy nežádal. Jemu samotnému přišlo mhohem krásnější, když se ze svých pocitů vzájemně vyznali za dveřma svých pokojů, skrytí před očima Simone, nebo Tomovy babičkyPřipadal si jako malý kluk a cítil, že Tom byl na tom uplně stejně. Měli své malinké tajemství, o které se prozatím nechtěli s nikým podělit. Právě v té chvíli patřilo jen a jen jim dvoum…
Bill ležel na zádech a bez pohnutí, nebo tichého promluvení sledoval Tomovo tělo, které se pomalu plazilo přes to jeho. Vpíjel se mu do očí tak dlouho, dokud jej nedonutil slastně stisknout víčka a pootevřít rty, aby se mohl naplno vnořit do jejich hloubky.
Bill zůstával i nadále ležet jako panenka, nehýbal se, dokonce ani dlouhé vlhké polibky, již mu byli věnovány, neopětoval. Nechával Toma, aby ochutnával jeho rty, nořil se do jejich hloubky, hladil jeho jazyk tím svým a přesto nepřinutil ty své k pohybu. Cítil se jako v jiném světe. Po celém těle mu pomalu naskakovala husí kůže, ozvěny tlukotu svého srdce cítil až někde v krku a chvění, které způsobovala Tomova blízkost, jej nutilo lapat po dechu. Jeho vůně se kolem něj točila v neviditelných kruzích a on se jejich kouzlu pomalounku poddával...
Vůbec si neuvědomoval přítomnost Tomových prstů na vrchním knoflíčku své košile, neuvědomoval si dokonce ani to, že on sám mu horlivě pomáhal rozepínat jeden za druhým, dokud mu košile nesklouzla z bledých ramen a Tom ji neodhodil stranou.
V té chvíli se Tom sklonil k jeho tváři a opřel se čelem o to jeho, hluboce mu hledíc do očí.
"Slibuju, že ti už nikdy neublížím,"zašeptal se slzama v očích.
"Slibuju, že udělám všechno proto, abych ti nahradil všechen ten čas, co si se kvůli mně trápil,"dlaní naléhavě pohladil Billův holý bok a na krátkou chvilku se chtivě vpil do jeho rtů. Překvapeně zasténal, jakmile si uvědomil, že byl jeho polibek konečně opětován. Nemohl si pomoct a Bil vzápětí ucítil na svých rtech jeho spokojený úsměv.
"Už si to udělal. Svůj slib si splnil ve chvíli, kdy si se vrátil. Nic krásnějšího jsi pro mě nemohl udělat. Dodal si mi sílu bojovat dál, stál si při mně a věřil, že budu jednou opět zdravý, aniž bys mě litoval,"pevně stiskl rty a prolétl jeho tvář zamilovaným pohledem.
"To já ti ted´ na oplátku slibuju, že udělám všechno proto, abys byl se mnou šťastný,"Tom měl na jazyku automatickou odpověd´. Bill se stal jeho štěstím od chvíle, co jej poprvé sevřel v náručí. Třesoucího se a tiše plačícího a přesto dost silného na to, aby se své bolesti zcela nepoddal. Tehdy si uvědomil, že Bill jeho blízkost potřebuje a uvědomil si také i to, že on sám by nemohl žít bez přítomnosti toho černovlasého pokušení.
Místo odpovědi však sklonil své rty a přitiskl je na kůži, obepínající Billovu klíční kost. Zcela jemně, téměř neznatelně ji líbal a konečky prstů se ji zlehka dotýkal. Nemohl uvěřit tomu, jak sladká byla.
Očima dlouze prolétl jeho hrudník a uvědomil si, jak moc se díky Billovy změnil.
Jako poblázněný puberťák vztah dvou kluků odsuzoval. Připadal mu dokonce odporný. Moc dobře si pamatoval na chvíle, kdy si i s několika přáteli dělal legraci z kluků, kteří byli jinak orientování.
Ted´ toho však trpce litoval. Kdyby věděl, že po uplynutí několika let, se zamiluje do tak překrásného chlapce, nikdy by takové věci nedělal. Při pohledu na Billův hrudník, mu vůbec nepřišlo odporné tak, jako kdysi, že byl plochý a postrádal jakoukoliv ženskost. To, že bylo jeho bříško poseto drobnými bledými chloupky, mu přišlo náhle přímo kouzelné a on by jej nevyměnil ani za tu nejkrásnější dívku světa. Protože i tu, by Bill svou krásou porazil.
A to nemyslel jenom vnější krásu.
Bill si jeho krátkého zamyšlení všiml.
"Pokud se na to ještě necítíš, nemusíme nic dělat. Možná si chceš na tohle mezi náma nejdříve zvyknout. Nebudu se zlobit, je to uplně přirozené,"Bill mu věnoval láskyplný úsměv a něžné pohlazení po tváři.
Tom se tiše zasmál a zavrtěl hlavou.
"Máš pravdu. Chci si na to zvyknout. Chci si zvyknout na to, že při pohledu do tvých očí ztrácím pojem o čase a ocitám se uplně v jiném světě. Chci si zvyknout na to, že se ve tvé blízkosti cítím maličký a zároveň mě nutí chránit tě. Že se mi při nadechnutí tvé vůně točí hlava a že sis mě uplně celičkého nevědomky podmanil,"jako na důkaz se zhluboka nadechl a klesl tváří na Billův hrudník, který se náhle zvedal jako o závod.
"Že ty patříš mě a já zase tobě,"pokračoval tichým hlasem a prsty pomalounku klouzal po Billovém hrudníku pořád níž a níž, zanechávajíc za sebou stopu v podobě husí kůže.
"Zvyknout si na to, že po tobě toužím a ve tvé blízkosti se zcela přestávám ovládat…ale nejde to. Nemůžu si zvyknout, protože nechci ztratit ani jedinou vteřinku, kterou by sme mohli strávit společně,"ve chvíli, co konečky svých prstů pohladil zip Billových kalhot, Bill tlumeně zasténal a pevně stiskl rty zatímco Tom několikrát přejel prstem nahoru a dolů, než se odvážil dotknout se knoflíčku, již jej držel pohromadě a zlehka jej rozepl.
Omámeným pohledem sledoval špičky svých prstů, které se dotýkali okraje Billova spodního prádla a konečky těch Billových, které se nesměle dotýkali Tomova zápěstí.
"Co jsem dělal ve tvých snech Bille? "naklonil se k jeho tváři a svou tichou otázku mu zasténal do ucha. Jeho hlas byl vzrušený uplně stejně, jako on sám a Billovy na krátkou chvilku uplně vyrazil dech.
"Dotýkal ses mě,"pípl a vzápětí mu ze rtů unikl zvuk, který nikdy předtím neslyšel. Alespoň ze svých rtů ne. Byl tak zvláštní a natolik odlišný od všech, které znal. Byl to hluboký, omamný a zároveň nesmělý vzdych, který protl ticho pokoje ve chvíli, co jej Tom přes látku džínoviny poprvé pohladil.
Slova se mu zasekla někde za jazykem a on otevíral ústa v němích výkřicích, jak jej Tom zlehka hladil.
"Takhle?"Tom mu přejížděl spodním rtem po ušním lalůčku a snažil se ze všech sil ptolačit touhu, kterou cítil on sám.
"V-víc,"vzdychl a vzápětí své odpovědi litoval. Tom jeho klín naléhavě stiskl a Bill se už déle nedokázal bránit pocitům, které v něm Tomovy doteky vyvolali.Styděl se sám za sebe a za své tělo, jak snadno podléhá Tomovým dotekům. Ale zároveň se obdivoval za to, jak dlouho na něj dokázal čekat. Čekat a nevybouchnout od lásky a touhy, kterou k němu přechovával.
"Co ještě jsem dělal?"
"Svlékl si mě,"Bill si za zavřenýma očima dokázal bez váhání vybavit nejkrásnější ze svých snů a pomalounku, potláčajíc vzdychy, odpovídal na Tomovy otázky. Pro Toma nebylo problémem vyvléknout jeho dlouhé, hubené nohy z černých džínů, ani jeho útlé boky z bílého spodního prádla, přesto to udělal se vší něžností, které byl schopen.
"I ty si byl nahý,"vydechl Bill odpověd´ ještě dřív, než byla otázka vůbec položena. Tom prolétl jeho tvář něžným úsměvem a nesměle ze sebe svlékl všechno oblečení. Když si lehal zpět vedle nahého Billa, bál se zeptat na to, co se dělo pak. Přesto mu však chtěl splnit jeden z mnoha snů, které se mu jistě zdáli.
Proto mu opatrně vsunul dlaně pod lopatky a vzal si jej do náruče, líbajíc jeho měkké, vlhké rty. Oba byli vzrušení. Jejich polibky už pozbyli všechnu jemnost a byli dravé, hladové a prosycené vášní. Tom roztouženě sténal do Billových polibků, vzrušeně hladil jeho holá stehna a pomalu si je omotával kolem boků. Věděl, že nastala ta správná chvilka zeptat se na poslední otázku.
"A co jsem udělal pak?"
Bill se mu zahleděl hluboce do očí a třesoucím se hlasem malého dítěte, odpověděl.
"Miloval ses se mnou"…
autor: B-Kay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama