Síla tvého hlasu 26.

12. října 2012 v 14:25 | Saya |  Síla tvého hlasu

autor: B-Kay

Pootevřel rty, v mysli si dokonce formuloval slova, která by zřejmě měl v takovouhle chvíli vyslovit, přesto neřekl jedno jediné. Omámeným pohledem sledoval vášeň, skrývající se v očích černovlasého chlapce a doufal, že se mu ten pohled již navždy vryje do paměti. Cítil, jak mu po těle naskakuje husí kůže a přesto dokázal vnímat hořkost, která jeho tělem prostupovala. Tepláky, i tričko, které na sobě měl, mu v tu chvíli přišli uplně zbytečné. Přemýšlel nad tím, jak krásné by bylo, kdyby se svlékl, přitulil se k Billově nahé pokožce a zhluboka se nadechl jejího kouzla.
"Nad čím přemýšlíš?"zeptal se Bill tichým hláskem a zlehka obkroužil konturu naběhlých rtů.
Tom jenom mykl ramenem a usmál se. Bylo toho tolik, nad čím přemýšlel, hlavou se mu honilo nekonečné množství myšlenek najednou a přesto mu ani jedna z nich nepřišla natolik důležitá, aby tím Billa zatěžoval. Ne v tuto chvíli…
"A ty?"Tom na krátkou chvíli naklonil tvář a láskyplně políbil Billovo rameno. Bylo krásně vidět, že na některé podněty, reagují uplně stejně. I Billovo tělo bylo vzápětí poseto husí kůží a jemně se proti Tomovy chvělo.
"Já?"pípl a zavřel oči. Dlouhé tmavé vlasy, se mu v záři měsíce třpitili, jakoby byli poseté diamanty. Tomovy v tu chvíli připomínal kouzelnou lesní vílu s vlasy, které se podobali noční obloze oděté v záři hvězd...
"Přemýšlím nad tím, že i nemožné věci, se stávají možnými. Že stačí jeden jediný den, aby se člověku změnil celý život a jedna jediná osoba, aby se člověk cítil milován,"pevně stiskl rty a s tichým výdechem položil své dlaně na Tomovo bříško a tvář do úrovně místa, odkud vnímal tichý tep jeho srdce. Ve chvíli, co ucítil, jak jej Tomovy dlaně pevně objímají, se schulil do klubíčka a s pootevřenými rty vdechoval Tomovu vůni.
"Myslel si si, že se nevrátím? Proto jsi vztah nás dvou považoval za nemožný?"Tom promluvil klidným hlasem i přesto, že mu bylo při pohledu na to, jak krásně Billovo tělo zapadalo do jeho objetí, do pláče. To však nebylo nic proti tomu co pocítil, jakmile k němu Bill zvedl tvář a uslzenýma očima se na něj zadíval. Hned na první pohled z něj sršela bolest. Bylo vidět, jak moc se snažil přemoct pláč.
" Myslel?! "zašeptal a zapřel se dlaněmi vedle Tomovy hlavy.
"Byl jsem si tím jistý. Odstěhovali jste se. Byl si pryč několik let a já již dávno přestal doufat, že tě ještě někdy uvidím. Když volala tvoje babička a řekla, že si se vrátil, zatočil se se mnou celý svět ,"tváří mu prolétl zamilovaný úsměv, na kterém vzápětí přistálo několik drobných slz.
"Celá ta léta jsem doufal, v mysli jsem tiše prosil … Byl jsem schopný dát cokoliv za to, abych tě ještě jednou spatřil. Abych se ti zadíval do očí a bez rozmyslu a uvažování nad tím, co se stane, bych ti řekl, že jsem do tebe zamilovaný. Že jsem tě celá ta léta miloval a snil jsem o tom, že jednou budeme spolu,"už to nebyli jenom Billovy oči, ze kterých stékali slzy.
"Krásný důkaz toho, že se sny malého chlapce, splnili,"společně se zadívali na jejich proplétající se dlaně, které pomalounku klesali níž. Tom ze sebe bez jediného slova nechal svléknout tričko.
"Snil jsi o tom, že jednoho dne budeme spolu?" Tom Billa pomalounku pokládal na záda a když se nimi vnořil do měkké matrace, položil se vedle něj. Dával si záležet na tom, aby se mu díval do očí. Ze všech sil bojoval sám se sebou a svou vlastní touhou prohlédnout si jej, zapamatovat si každý milimetr jeho těla nejenom prostřednictvím očí, ale i prostřednictvím doteků. Chtěl zjistit jaké to je, když se kluk uplně oddá jinému klukovi. Bill se mu oddal už jenom tím, že i přes svou nesmělost a styd, ze sebe dokázal svléknout veškeré oblečení a nechával dvě bláznivě zamilované oči bloudit po svém nahém těle. Ted´ byla řada na něm. I on chtěl udělat něco pro něj. Chtěl mu nějak vynahradit všechna ta léta, kdy se z jeho života nečekaně vytratil, aniž by vědel o spoušti, kterou za sebou nechal. Zlomil mu svým odchodem srdce na milion kousků, tím si byl více než jistý a ted´ nadešel ten správný čas, aby ty drobné úlomky poskládal a slepil je dohromady prostřednictvím své lásky.
"Zavři oči," zašeptal a s pobaveným úsměvem to ještě jednou zopakoval, protože výraz Billovy tváře jasně značil, že zachvilku zřejmě omdlí. Tiše se zasmál a pohotově zachytil malej polštářek, který opět směřoval do Billova klína.
"Nebudeš jej potřebovat,"vydechl něžným hlasem, jakmile Bill jedním očkem zamhouřil a vzápětí jej opět poslušně zavřel. Něha se z jeho tváře nevytratila ani tehdy, když ze sebe tiše jako myška svlékl své tepláky.
Bylo to uplně poprvé, kdy se svlékl před nějakou osobou.
V tu chvíli pochopil Billovu stydlivost a s pobaveným úsměvem vzal ze země polštářek, který tam před malou chvilkou hodil a položil si jej na stehna.
Vzápětí překvapeně zavzdychal, jakmile polštář z jeho klína nečekaně zmizel a tentokrát byl Bill tím, kdo jej odhodil pryč.
"Nebudeš jej potřebovat," …
"Kroutí se vám hlava. V bříše cítíte hejno malinkých motýlků a srdce vám tluče tak prudce, že nedokážete přemýšlet. Emoce se ve vás bouří a spájejí se v neskutečný oceán, jehož kouzlo pomalounku přetéká vašim nitrem. Je to ten nejkrásnější a zároveň nejvzácnější pocit na
světě. Pocit, který jsem márně hledal tolik let. Nyní už vím odpověd´ na otázku, proč jsem nikdy předtím svou skutečnou lásku nepotkal. Skutečná láska a tudíž osoba, pro kterou jsme byli stvořeni, je jenom jedna
jediná a žádná jiná, ji ve skutečnosti nemůže nahradit. Když se zadívám zpětně do své minulosti a uvědomím si, kolik zbytečných vztahů a hloupostí jsem nadělal, je mi ze sebe samotného špatně. Snažil jsem se najít u cizích osob to, co jsem u té pravé, nevědomky přehlížel.
Bill mi svým příchodem do mého života konečně otevřel oči. Dokázal ve mně během jednoho dne vyvolat pocity, o kterých jsem neměl ani tušení. Ukázal mi, že láska dvou lidí může vzniknout různým způsobem. Někteří se do sebe zamilují na první pohled, jiní se přímo zblázní ve chvíli, co v okně naproti spatří nádherného chlapce. Myslím že přesně takhle to s náma všechno začalo…"

autor: B-Kay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama