Nervy v p*****

7. listopadu 2011 v 20:00 | Saya |  My life, my blog...
Grrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!

Ta vychovatelka mě sere!!! Ty její teorie o tom co bych JÁ měla, mám a musím a nesmím a že mám na všechno výmluvu - přitom ona všechno okecává a já na to jen reaguju a bráním se!!! Kurva já do sebe nenechám rejt od nikoho jinýho než od Alexe a to ještě od něj jen ze srandy... Pak tady člověk nemá mít nervy v prdeli když věčně ryje jen do mně!!!
Vážně promiňte že to píšu takhle ale ty její "dobře míněný rady" mě ubíjí a cítím se totálně frustovaná... Mám chuť tady něco rozmlátit a... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To mi ten týden začal... Ráno se vzbudím s oteklým horním víčkem, začne se mi motat hlava takže tady strávím celej den ležením na intru a odpoledne přišla vychovatelka co má na starost tohle patro a začala do mě hučet jako pokaždý, když mě vidí... Já sakra nevím, co si myslí! Je mi 16 a ona se k e mě chová jako k malýmu harantovi (a to že děti mám ráda a normálně je takhle nenazývám) a já si připadám jak absolutní debil co se o sebe neumí postarat a musí být neustále pod dohledem! Ale vždyť právě proto jsem šla na intr - pryč z dohleadu mámy a babičky, který byly schopný mě v podvečer jít doprovodit až domů abych nešl sama!
Připadám si jak... kdybych byla totálně... když to tak řeknu tak nějak mentálně postižená. Je to jako kdyby vám někdo určoval co máte dělat v místě, kam sem see přišla "osamostatnit"... Je to tak... Já vím že se opakuju ale - je to tak frustrující a já se cítím tak nějak... prázdná...

A teď by mě zajímalo, jestli tohle vůbec někdo četl... Vím, že je to jenom zmatený "mumlání" ale někde se prostě vypsat musím... Připadám si totálně odrrovnaná... Mám chuť něco rozmlátit jak mám nervy v pr**** takže si jdu dál po druhe číst Heisenberg Academy od Boyyouadrunk

Zatím Tschüss - toť do doby, než se dokopu sem hodi připravený fotky twins atd... Saya ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chodíš sem pravidelně nebo jsi se sem dostal/a náhodou?

Dostal/a jsem se sem náhodou:)
Jsem tu častěji =)
Jsem tu pravidelně ;)

Komentáře

1 mk mk | Web | 8. listopadu 2011 v 18:54 | Reagovat

Tohle chápu.Taky nemám ráda,když mě někdo buzeruje,ale jsem tak opráskaná od babči,že už mi to ani nepřijde,tedy nerozčiluje mě to tak moc,jako kdysi.Vykašli se na to.Mysli si svoje a ostatní ti můžou vlézt na záda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama