Živelná pohroma 43.

24. října 2011 v 18:00 | Saya |  Živelná pohroma

autor: B-kay

Jeho oči se třepotavě přivřely nad náhlým návalem bolesti, avšak jeho srdce už tušilo, co se stalo. S nateklými rty, jak se praštil o kámen a s hezkou modřinou na čele, se s námahou vydrápal na nohy a roztěkaně se rozhlídl kolem... Nic... Nikde jej neviděl... Nikde neviděl ten zářivě slaďounký úsměv, ani ty neskutečně veselá kukadýlka, která se na něj smála každým pohledem... Neviděl ani závoj dlouhých černých vlasů, spadající až někam pod ramena... Ale na neštěstí byl schopen si uvědomit, že osoba, která Billa, dalo by se říci, unesla, je osoba, která je pro jeho malého šmoulu nejnebezpečnější. Tak dlouho se jej už snažil chránit... Jenomže teď selhal...

Najednou se z houští vynořil vysoký plavovlasý klučina a s vyděšeným pohledem sledoval odřeného Toma, který tiše plakal na trávě neschopen pohybu. Jeho zelené oči jenom marně těkaly po všech koutech tohohle lesa, avšak hned poznal, že jim někdo chybí...
"Tome, co se stalo?" rychle k němu přiběhl a pomohl mu na nohy.
"Má i Billa. Já jej neochránil," vzlykal a nechal se Andreasem pevně obejmout.
"Ale ale taak, my je najdeme. Podívej, já Daniela miluju a nedovolím, aby mu kdokoliv ublížil," řekl Andy rozhodně a oprášil z Tomovy tváře zbytky hlíny.
"Ty Daniela miluješ možná tak několik měsíců... Jenomže já Billa celej život, rozumíš?! Jestli mu ten hajzl něco udělá, já ho zabiju," vydechl vztekle přes závoj slz, který se mu nekompromisně řinul z nádherných a velice upřímných očí...

"Okamžitě mě pust, nebo začnu křičet," vztekalo se to malé klubíčko, když jej Timo tvrdě držel za zápěstí, zatímco v druhé ruce držel zápěstí Daniela. Bill byl alespoň v jediném šťastný, že se Danymu zatím nic nestalo.
"Tak to bych ti neradil, Bille," šeptl mu Timo Výhružně do ucha, na které se jej snažil políbit, ale Bill se prostě nenechal. Tohle ouško může líbat jediná osoba, a ta jej právě zoufale hledala... Zoufale máchal hlavinkou, jenom aby Timovy rty nedopadly na jeho hebkou pokožku, kterou mohly laskat jenom jediné rty.
"Timo, dej mu pokoj," řekl Daniel tiše. Prostě se už nedokázal dívat na to, jak se snaží ublížit šmoulímu. "Co z tohohle máš? Proč nás nepustíš?" zeptal se Bill smutně a nechtěně našlapoval vysokou trávou, jak jej Timo zběsile tahal za rukáv trika.
"Na tomhle mi vůbec nezáleží... Já chtěl tebe, Bille, ale pořád mi tam překážel ten tvůj sprostej bráška," Timova slova působila spíše žárlivě, než naštvaně... A taky že jo. Neskutečně žárlil na Toma, protože on jako jediný se mohl svobodně pohybovat v Billově blízkosti... Ale teď jej tady má přeci on! Tak proč to nevyužít?! Na Danielovo překvápko, Timova ruka povolila sevření a Daniel mohl jenom vidět, jak se jeho bratr hltavě vrhl na Billova nevinná ústa, která se mu vykrucovala, jak jenom mohla, ale uniknout nedokázala.
"Okamžitě jej pusť!" vykřikl Daniel, když uviděl, jak Timo Billa zběsile líbá a ten chudáček se mu snažil jen stěží odporovat bušením do zad, kopáním kolem sebe a kousáním do jeho rtů. Daniel tenhle pohled už nedokázal snést. Rychle se rozhlídl kolem, a na zemi uviděl obrovský klacek. "Snad jsi mě něco přiučil, Bille," řekl si v duchu, když vzal klacek do rukou a pořádnou Timovi vrazil. Ten se malinko otřesený úderem skácel vedle Billa, který toho za pomoci Daniela využil, a oba dva se postavili před Tima, který se už už pomalu sbíral nahoru. Hned jej však zasáhla ještě jedna rána - tentokrát od Billa. To už bylo na něj asi trošku moc, protože se vzápětí znovu skácel k zemi a zůstal nehybně ležet.
"Pojd rychle," špitl Daniel, který Billa popadl za ruku a spolu se rozběhli do lesa, jak jim jejich hubené nožky stačili, protože i tahle rána Tima jenom omráčila...
"Děkuju," šeptl Bill tiše, když se vydýchávali u tlustého kmenu lípy a oba dva se popadali za unavené hrudníky a hladová bříška.
"Není za co," usmál se na něj Daniel a malinko mu popravil rozcuchaný účes, což byl následek Timova zvířecího zacházení. Daniel si najednou všimnul, jak se očka toho šmouly zalila slzami a on tiše vzlykl.
"Ale ale tak, copak je?" zeptal se mile a malinko se na něj pousmál.
"Potřebuju Tomiho, j-já... Já se moc bojím," špitl a ucítil, jak jej Danyho tenké ručky k sobě malinko přitulily.
"Půjdeme je najít, hmm? Hlavně si musíme dát pozor na Tima, a to tedy hlavně ty," řekl tiše a pomalými krůčky se vydali hledat své lásky...
Jenomže Bill by prostě nemohl být pohromou, kdyby se chudáček neskácel do obrovské louže s blátem, a teď šlapali lesem za doprovodu Danielova smíchu, který se rozezněl lesem při každém pohledu na toho čuníka vedle xD. "Jako by toho už nebylo málo," vydechl sklíčeně a uličnicky dloubl Daniela do boku, aby se přestal řehtat.
"Pardon," mile se omluvil, ale pak se znova rozesmál. Bill prostě vypadal jako malé prasátko.
Najednou však očka toho šmoulího spatřily sklíčenou postavu, která se rázem naléhavě rozběhla jejich směrem. Bill nadšeně zavýskl a utíkal své lásce naproti, aby se v příštím momentu mohl zhroutit do jeho náruče a být zasypán snad tunou polibků, i když byl celý od bláta xD...

autor: B-kay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama