Živelná pohroma 38.

19. října 2011 v 18:00 | Saya |  Živelná pohroma

autor: B-kay

Daniel vyděšeně sledoval Andyho počínání, když jej pomalounku, milimetr po milimetru něžně hladil všude, kam dosáhnul. Jemně bloudil zvědavou dlaní po Danielově, zatím oblečeném těle a neskonale si užíval tuhle krásnou chvilinku mezi nimi. Konečně jej měl... Měl jej jenom pro sebe a podvědomě tušil, že Danielovi také není lhostejný. I když se bál a nevědomky před jeho dlaní utíkal, pořád cítil, jak se v jeho blízkosti chvěje. Ležel něžně rozvalený na bílém povlečení, na kterém působil jako dokonalý kontrast. Andy však věděl, že i když navenek působil kontrastní černou barvou, uvnitř byl bílý a nevinný. Ta představa, že se tohohle nádherného těla ještě nikdo nedotýkal, jej přiváděla k šílenství a on se pomalounku začínal bát, jak dlouho se bude moci ovládat. Daniel mu byl totiž neskutečně blízko... Neodháněl jej... Ba právě naopak! Jako by jej svým divokým, ale přesto křehkým pohledem sladké meruňky, ještě více k sobě poutal.

"Andy, já-," vydechl přerývaně a tlumeně vydechl, když Andreas zajel rukou až příliš nízko, což mělo za následek Danielovo prudké zvrácení hlavou dozadu…

Tom pobaveně sledoval, jak jej Billího očka neskonale prosí, aby se k němu také přitulil a okusil tu dokonalou pohodu a volnost ve vodě.
"Tomí," špitl Bill a trucovitě našpulil rtíky, na které však nečekaně schytal dlouhý polibek. "Vždyť tam plaveš mezi jahodama... A ty si myslíš, že si nechám ujít jahodovou koupel s tou nejsladší jahůdkou?" zašišlal tiše Tom a poté si začal pomalu rozepínat knoflíčky na tričku, aby si jej mohl snadněji svléknout. Billí však po něm nesouhlasně natahoval drobné pacičky, a snažil se nimi ukořistit lem Tomova černého trika, ve kterém vypadal přímo božsky.
"Já si tě chci svlíknout," pošeptal mu do ouška, na které jej následně něžně políbil a poté přes okraj vany na drobných kolínkách začal rozepínat knoflíčky Tomova trika. Ten se na něj celou dobu culil a nemohl si odpustit veselé pokukování po kachničce. "Zvedni packy," zasmál se Bill, protože jako jedinou překážkou mu teď přišly Tomovy útlé paže, které jako jediné bránily v rozhledu na jeho dokonalou hruď... Netrvalo dlouho a Tom upustil na chladnou zem i poslední kousek svého oblečení a pomalounku se pokládal do prostorné vany vedle svého šmouly, který jej vesele pozoroval.
"Copak?" zeptal se tiše a něžně brnknul Billímu po ňufáčku, když se mu opatrně pokládal na bříško a po chvilce na něm ležel kompletně celý rozvalený jako malý pejsek.
"Pamatuješ, jak jsme se spolu naposled koupali?" pípl tiše Bill a mile přivřel svá spokojená očka, jak si přesně v hlavince vybavil krásnou vzpomínku. Tom se na něj vesele usmál a poté jej obdařil jedním polibkem.
"Pamatuju… ale tohle je daleko lepší. Pochybuju, že jsem tě tehdy mohl hladit po nahých zádech a líbat tě," vydechl a uličnicky vzal do dlaní Billovu lásku v podobě drobné kachničky. Ten chudáček hned vnořil málem tvář pod vodu, jak ji uviděl. "Jenom jedna věc zůstala stejná," zašeptal Tom a nevinně se culil na to kačátko...

Andy zatím poplašeného chlapce zčásti tišil jemnými polibky, kterými mu pomalounku zahrnoval celé tváře. Nějak podvědomě cítil, že Daniel přestává být tak vyděšený a křečovitý... V jeho zmatené hlavičce se totiž konečně začalo všechno zklidňovat. Cítil, že Andy je ten člověk, na kterého čekal tak strašně dlouho... On je tou osobou, které se jako jediné dokáže odevzdat...

"Tomi?" špitl najednou Bill po několika minutách intenzivního líbání se svým dvojčátkem. "Copak?" špitl Tom a něžně otřel jejich nosíky. Bill se pomalu naklonil k jeho oušku a svádivě zašeptal. "Miloval ses už s někým ve vaně?"

Ti, kteří si mysleli, že Daniel s Billem nikdy nenajdou pravou lásku kvůli jejich křehkosti, se neskutečně spletli... Oba totiž měli před sebou nádhernou noc s osobou, která je milovala nadevše...

autor: B-kay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama