Živelná pohroma 37.

18. října 2011 v 18:00 | Saya |  Živelná pohroma

autor: B-kay

Celý den v chatce uběhl jako na běžícím pásu. A Bill se chudáček ani nenadál a už tady byl znovu večer. Celá chatka se pomalu nořila do tmy, která pomalounku pohlcovala každičkou skulinku chatky a dokonce i koupelny, kde se právě vyvaloval ve vaně. Byl naložený v jahodové lázni voňavých bublinek, zatímco Tomi mu chystal nějaké překvápko na večeři. Jediné , co kromě několika vonných svíček osvětlovalo tmou pohlcenou koupelnu, byl zářivý měsíc, který Billovi ozařoval veselou tvářičku, která se v měsíčním svitu zdála ještě krásnější.

Jak on miloval koupání... Klidně by takhle vydržel ležet hodiny. Nedělat nic, jenom se hezky válet v teploučké vodě, ve které by nepotřeboval lekce plavání, aby se neutopil. Neskutečně rád vzpomínal na ty časy, kdy se s Tomem ještě koupávali spolu...
To pak když Simone zašla pro jejich župánky a vrátila se zpátky, našla spíše místo koupelny jenom velikou bublinu z pěny. Dvojčátka se totiž všelijak rozvalovala, potápěla a hrála si. Zatímco Tom miloval natahovací žabičky, aby se mohl dívat, jak krásně plavou, Bill zbožňoval koupací kachničku... A jeho velkým tajemstvím bylo také to, že se s tou kachničkou rád koupával dodnes. XD
A jinak tomu nebylo ani teď. Věděl, že jeho dveře jsou Tomim pečlivě zamčeny, takže se nemusel obávat nečekaných návštěv. Zatímco si vesele pobrukoval neznámou píseň a při tom lehce dloubal prstíkem do kachničky, kterou mimochodem jako malý dostal od Tomiho, jeho bráška klopýtal nahoru s talířkem jahůdek a malin, které Bill více než miloval. Rozhodl se raději, že s vařením experimentovat nebude, a protože si nebyl jist, zdali by Billa pak nebolelo bříško jako posledně, když se pokoušel o palačinky. Tom by se dal vlastně považovat za pohromu ve vaření, ve kterém Bill sice nevynikal, ale byl o třídu lepší než Tomi. A možná proto se raději Tom rozhodl okusit tuhle variantu...

"Spinkáš?" ozval se ztichlým pokojem hlásek blonďatého chlapce, když ve své postýlce uviděl zachumlané něžné klubíčko. To však rázem poskočilo, a v mžiku sedělo, když Andy tiše našlapoval do pokoje.
"Ne, čekám tady na tebe," pípl Daniel jako odpověď a nesměle sklonil tvář před dotekem Andyho dlaně. Ten se však odradit nedal a lehce sklonil svou tvář také, aby mohl Daniela nedbale políbit.
"Máš strach?" zněla jeho tichá, avšak klidným tónem vyřčena otázka. Cítil, jak se to klubíčko vedle něj třese... Jenomže nevěděl, zdali strachem, nebo bylo tvůrcem třesu něco jiného... Meruňka se na něj ostýchavě zahleděla a poté malinko, avšak znatelně kývla. "Ty víš, že já bych ti ublížit nedokázal," vydechl tiše Andy, zatímco dlaní pomalounku tlačil na Danielův rychle zvedající se hrudník, dokud opět neležel. Očka černovlasého chlapce se zoufale rozevřela, když ucítil, jak mu Andy něžně jezdí dlaněma kolem pupíku, ba dokonce se odvážil zajít i níž…
"Co to tam máš?" špitl Tom pobaveně, když otevřel dveře koupelny a Billí se tak leknul kvůli té kachničce, že se chudáček celý překlopil a skončil pod vodou. "Ty šmoulo jeden," povzdechl si Tom a na tváři se mu zjevil pobavený úšklebek, když uviděl, co Bill křečovitě svírá v útlých pacičkách.
"Teď se mi budeš smát?" špitl tiše a plaše sklonil pohled k bublinkám, které měl snad všude. Tom se na něj sladce zaculil a vložil si jednu jahůdku do úst.
"Proč bych měl?" zeptal se mile a vzal Billovi z rukou tu kachničku. Chudáček Bill by se v tu chvíli nejraději v té vaně utopil, jak mu bylo trapně, když si ji Tom s neskrývaným úsměvem prohlížel a poté ji položil pomalounku na kraj vany. "Seš moje zlato," špitl a políbil Billa na nosík, kterýs nad jako jediný nebyl pokryt vrstvou voňavé pěny.
"Dáš mi taky?" zaculil se a natahoval po Tomových dobrůtkách mokré tlapky. Jenomže jak se tak škádlili o ta malá ovocíčka, najednou celá miska přistála ve vaně. "Hoplá," pípl Bill a červen ve tváři se mu už nepodařilo skrýt. Tom to jeho slůvko hoplá zbožňoval. Byl tehdy neskutečně rozkošný, jak provinile špulil rtíky a krčil nosík. "Tomi?" ozval se Bill po chvilce utápění se ne ve vodě xD, ale v bezedné hloubce Tomových očí.
"Hmm?" zabručel na znamení, že poslouchá a přitom pořád lehce obkresloval bříšky prstů konturu Billových rtů.
"Nechceš si vlízt ke mě?"

autor: B-kay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama