Živelná pohroma 30.

11. října 2011 v 18:00 | Saya |  Živelná pohroma

autor: B-kay

Bill omámeně sledoval Tomovy rty, jak pečlivě, tiše a hlavně něžně šeptaly ta dvě nejkrásnější slova na světě, které Bill slyšel snad poprvé. Jasně, jejich maminka a táta je také milovali, nebo i kamarádi - někteří, ale tohle prostě byl úplně jiný druh lásky. Tohle byla láska, která patřila jenom jim dvěma. Zjevila se tady znenadání, a přitom oběma popletla jejich srdíčka. Ani jeden z nich si neuvědomoval, jak se city k tomu druhýmu začínají pomalounku měnit z bratrských na poněkud jiný druh citů. Ale věděli, že už nikdy nebude nic jako dřív, protože to, co právě udělali… a vlastně co se chystají udělat, už se nikdy nebude dát vrátit zpátky, natolik je to oba propojí.

"Opravdu?" pípl do pomalu pod lehkým stmíváním zatemnělého pokoje, který však ozařoval žár z jejich lesknoucích se očí. Očí, které čekaly… vybízely… sváděly, a přitom si omotávaly toho druhého ještě blíže k sobě.
"Opravdu," šeptl Tom s lehkým úsměvem na tváři a poté se k Billovi pomalounku sklonil.

Jeho horký dech narážel na ten Billův, a jejich oči vedly mezi sebou neskutečný boj dvou citů - lásky a bratrství. Vždyť ještě nedávno Tom hleděl z téhle blízkosti do očí svého dvojčete, dnes však hledí do očí své lásky. Bylo až neuvěřitelné, jak jej Bill pobláznil.
Mohl si myslet, že pro něj byl vždycky jenom šmoulou, nebo nešikou… dnes mu však Bill dokázal, jak hluboce se Tom v hloubi duše spletl… Nikdy by jej ani nenapadlo, jak nádherně přitažlivě může jeho bráška působit, když na sobě nemá nic kromě svého sladkého úsměvu a lehkého rumence ve tváři. Jeho rty se znovu přitiskly na ty Billovy a lehce je ochutnávaly. Hezky dlouhou jeho ruce bezcílně bloudily po Billově nevinném těle a svými polibky pokrýval každičkou částečku té nádhery, na kterou jen jeho nenechavé rtíky dosáhly. Najednou Bill cítil, jak mu Tomy kolenem lehce odděluje od sebe nožky, a proto ačkoliv strnule, ale přeci malinko více, rozkročil nohy, aby se mezi ně mohl bratr svým tělem dostat. Tom si všimnul jeho malinko vyděšeného pohledu, a protože jej nechtěl ničím vyděsit, znovu se na něj položil a lehce jej políbil.
"Kam nejdále jste se s Karolínou vlastně dostali?" zeptal se tiše a Bill nasupeně našpulil rtíky, když si všimnul, jak Tomovou tváří projel závan smíchu, který se však snažil potlačit.
"Tome, ty sám víš, jak to dopadlo. Nedostali jsme se nikam… vlastně se ještě nikdo nedostal takhle daleko… já to nikomu nedovolil," špitl Bill a lehké našpulení rtíků ještě více prohloubil.
"A proč já?" pohladil jej Tom něžně po tváři a sladce otřel svůj nosík o ten jeho.
"Protože vím, že ty mi neublížíš… a taky proto, že tě miluju, Tome," šeptl a poprvé pomalounku pokládal svou dlaň na Tomova záda, a jeho prstíky jej lehce hladily směrem dolů, až pomalu sklouzly na Tomův malý zadeček, který nebyl o moc větší od Billovy mini prdelky. Hned, jak ucítil Billovy prsty prudce vydechl a zoufale sklonil svou tvář do ohybu mezi Billovým krkem a jeho ramenem.
"Nedělej mi to, Bille…. Prosím," zasténal a nevědomky zatlačil pánví na tu Billovu, čímž přinutil lehce zavzdychat i svého brášku.
"Proč?" pípl tiše Bill a začal Toma vášnivě líbat na krku. Už jej chtěl konečně cítit… chtěl cítit, že někomu patří… chtěl cítit ten nádherný pocit spojení, o kterém mu Tom už tolikrát říkal.
"Bille, ještě si to můžeš rozmyslet… ještě je pořád čas… jenomže já už se dlouho neudržím, prosím dobře si to promysli… nechci, abys pak litoval," vydechl Tom ztěžkle a hlavu ještě více zaklonil pod tíhou Billových polibků. Ten se však najednou na nic netušícího Toma překulil a lehce se začal otírat o jeho podbřišek. Cítil, jak se Tomovo tělo pod tím jeho napíná pořád víc a víc.
"Ale já nechci… abys - abys přestal, chci abys mi ukázal, co je to milovat, Tome," zašeptal Bill a spojil své rty s těmi Tomovými v zběsilé líbání…
Kdo by teď vešel do pokoje Andyho tety, asi by zůstal stát s pusou dokořán. Na posteli by totiž uviděl dvě nahá těla, jak se k sobě naléhavě snažila dostat co nejblíže, i když zatím jenom vášnivými doteky a naléhavými polibky. Oba dva už byli značně vzrušeni a dalo by se říci, že na pokraji svých sil. "Tak už to udělej, Tomi," zašeptal Bill značně vzrušeně a jeho oči se v momentu potopily do těch bratrových…
…Bylo to jeho dvojče… jeho srdce… jeho druhá půlka… nejcennější osoba v jeho životě… celých 18 let jej měl u sebe, vždy tady byl pro něj stejně, jako on pro něho. Ještě nikdy je nic nerozdělilo… byl u něj pořád… když Bill upadl, Tom mu tu ránu pofoukal, když Tom nastydl Bill byl tím, kdo byl u něj a rozptyloval jej žertíky, zatímco se musel potit v posteli… a teď tady oba dva leželi na posteli a oddávali se hříchu, který chutnal více než delikátně… jenomže pro oba byl jedním velikým skokem do tajemství… ještě měli šanci se zachránit… stačilo říct jenom ne, a bylo by po všem…
Ta šance se však vytratila v momentu, co Tom přitlačil svou pánev opatrně na tu Billovu, tudíž do něj kompletně pronikl. Billovy rty chtěly křičet, sténat… jenomže místo toho se jen otevřely v němém výkřiku a jeho oči se střetly s těmi bratrovými… jak dlouho o tomhle snil?…

autor: B-kay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama