Živelná pohroma 17.

9. září 2011 v 17:00 | Saya |  Živelná pohroma
autor: B-kay

"Snad si mi rozuměl," sykl a konečně pustil toho kreténa zpátky na zem. Zelené oči vůdce bandy Toma nasupeně propalovaly a jejich majitel se vydýchával ze šoku. Tohle nečekal. Kdyby byl Tom stejný jako jeho bráška, měli by snad ještě větší zábavu, takhle jim to překazil! Tom rychle odemkl auto a zepředu vyndal Billovu taštičku.
"Ale, ale, copaak?Bráška má v kabelce tampónky? Nebo si musí přepudrovat nosík?" začal provokovat onen vůdce party. Tom se náhle zasekl a kdyby mohl, přizabil by jej pohledem. "Timo, tohle už přeháníš," ozval se vysoký hubený kluk se smutnou tváří, kterou hned, jak se na něj vůdce otočil, bojácně sklonil.
"Drž hubu, Danieli a nepleť se do toho!" Vykřikl po něm Timo a znovu se posměšně zahleděl na Toma.
"Ještě jedno slovo na mýdvojče a ty budeš potřebovat přepudrovat nos," štěkl po něm Tom a naštvaně vydupal schody do chaty. Dost jej překvapilo chování toho hubeného kluka. Vždyť se jej vlastně zastal. A to bylo dost divné , když patřil k tomu blbečkovi.
"Kde si byl tak dlouho? Normálně jsem měl strach," šeptl tiše Andy, aby nevzbudil sladce spícího Billa. Tom k němu s povzdechem popošel a sedl si na okraj postele.
"Měl jsem menší potyčku s tím blbem Timem," povzdechl si ještě jednou a s láskou v očích se podíval na Billa.
"Máš o něj strach, že jo?" Špitl Andy nesměle a smutně koukal na nejlepšího kamaráda.
"Kdybys věděl, jakej. Víš, já vím, že Bill má 18, je vlastně dospělej, ale - ty sám dobře víš, jaké je to dřevo a také jak moc je křehkej, a ještě je tady banda kluků, který mu chtěj ublížit. Co když jej neuchráním?" zeptal se a svá smutná očka upřel do těch Andyho naproti.
"Tome, když jej má někdo uchránit, tak to budeš právě ty. A kdybys cokoliv potřeboval, pomůžu ti. Víš, také jsem počítal s tím, že pojedeme jen my tři, jenomže Timo je nějakej příbuznej mý tety a tak se sem nacpal i on.," řekl Andy zkroušeně a pomalu vstal. Toma najednou něco napadlo.
"Ty Andy, co je ten Daniel zač?" zeptal se tiše a opatrně položil Billovu kapsičku na zem. "Je to Timův bratr. Ale, spíš bych řekl pudlík. Poslouchá jej jako pejsek, ale je to prima kluk. Kdyby mu Timo neubližoval, tak by k té jejich partě nikdy nepatřil. On je něco takového jako Bill, jen malinko silnější. Jenomže s tím rozdílem, že jeho bratr nechrání, ale ještě mu ubližuje," Andy mluvil tiše a někdy mezi slovama i zívnul.
"Brou noc," kývnul Tomovi a naposled ukázal na klíč ve dveřích. "Dobrou," odpověděl Tom a už raději teď zamkl.
Poté se sebe svlíkl triko a džíny a popošel k bráškovi. Opatrně mu zul boty a přikryl jej měkkou dekou. Chtěl si jít lehnout, ale něco jej zastavilo. Bill mu v měsíčním svitu přišel děsně nádhernej. Víčka se mu lehce třepotala a na tváři měl spokojený úsměv. Tom se na něj mile pousmál a lehce se sklonil, aby jej jemně políbil na pootevřené rty.
"Nedovolím, aby ti kdokoliv ublížil!" Šeptl a poté Billa jemně pohladil po sladké tvářičce. "Dobrou noc," vydechl a vtěsnal se pod deku vedle něj...


Hned, jak se sluníčko vyhouplo nad krásnou přírodou, rozespalá očka černovlasého chlapce se pomalounku otvírala. Chtěl si protáhnout končetiny, avšak hned jak roztáhl ruce, praštil někoho po hlavě.
"Au!" Sykl Tom a vrhl na Billa ublížený pohled. Billovu tvář hned polila červená.
"Pardon, to jsem nechtěl," pípl a lehce mu hlavinku pofoukal. "Lepší?" Špitl a nesměle se na něj usmál. Tom mu nedokázal více odolávat a vesele se na něj usmál. "Potřebuji na wc," zapištěl mu Bill u ucha a poté prudce vyskočil jako malé štěně.
"Tak jo, dolů, dveře hned vedle obýváku," špitl ještě rozespale a chudák, vůbec si neuvědomil, že jej právě poslal do jámy lvové. Byl totiž tak rozespalý, že si ani neuvědomil, co Billovi slíbil... Že se od něj nehne ani na krok. A dokonce jej poslal sám do spárů těch hnusnejch kreténů. Ale byl chudáček tolik ospalý. Celou noc nemohl spát. Měl o Billa neskutečný strach a budil se snad každých pět minut, aby se ujistil, že to třesoucí se klubíčko v jeho náručí je skutečně jeho bráška. Proto se teď neradno divit, že jen co Bill vyskočil z postele, Tom už dávno spal. Mohl se snažit jakkoli, nedokázal by vydržet vzhůru...
Bill se malinko nesměle ale přesto rázným krokem blížil ke koupelně, která byla přesně vedle obýváku. Tichými krůčky došel až úplně ke dveřím. Nechtěl vzbudit kluky v obýváku. Už už sahal na kliku, když najednou za sebou ucítil něčí přítomnost. Na těle mu hned naskočila husí kůže. Tohle nebylo dobré znamení. Teď mu ta husí kůže naskočila ze strachu. Pomalounku se otočil a stanul tváří tvář škodolibým zeleným očím.
"Tak naše krasotinka by se chtěla vykoupat?" Sykl a vůbec si nevšiml Daniela, který přihlížel, avšak tiše z vedlejšího pokoje, kde raději přenocoval na zemi. Možná litoval toho, jaký strašný srabík je, ale nedokázala se svému bratrovi postavit. Stejně by jej zmlátil, nebo mu vzal všechny úspory. Proto se raději rozhodl pro druhou variantu. Tiše proklouzl z pokoje ven a jako myška se rychlým krokem plížil do druhého patra...
"Ne, já jsem se šel jenom-," začal Bill tiše a bojácně sklonil pohled. Jeho srdíčko plakalo. Tomi, kde jsi?
"Tys šel jenom, co? A vlastně kde máš brášku? Už jej omrzelo tě pořád hlídat?" Ani nevěděl, jak moc jeho slova Billa ranila. Možná ještě víc, než když mu chytil obě zápěstí pevně u hlavy a nechtěl jej pustit.
"Prosím, pusť mě," šeptal Bill a snažil se mu vytrhnout, avšak Timo byl silnější...
Daniel rychlým krokem utíkal k Tomovu pokoji a pro tento případ zahodil slušnost za hlavu. Na drzovku vešel a utíkal k posteli, kde Tom spal jako miminko, avšak neklidným spánkem.
"Hej, Tome," řekl tiše a přiběhl až ke kraji, kde stál noční stolek. "Ale tak," odvážil se jej malinko drcnout, načež se Tom konečně probral.
"Co tady děláš?" vyjekl ustrašeně, a až když vedle sebe ucítil chlad, uvědomil si až teď, kam Billa vlastně poslal.
"Utíkej dolů. Bill má problémy," řekl Daniel a jeho měkké hnědé oči Toma usvědčily o pravdě.
"Bože, já jsem vůl," nadával si ještě potichu, když urychleně utíkal dolů. "Bille?" Řekl vyděšeně a utíkal do obýváku. Všichni kluci spokojeně spali. Tedy až na jedno místo, které bylo volné. "To ne," vydechl a zoufale se rozhlížel všude kolem. "Bille," křikl ještě jednou a utíkal ke koupelně. Daniel mezitím sešel taky dolů a snažil se najít bratra, avšak marně.
"Tome," uslyšel Tom výkřik od zadních dveří a najednou mu jako blesk vletěl do náruče jeho bráška, celý se klepal a naléhavě se k němu tulil.
"Billí? Bille, co se stalo?" Ptal se Tom naléhavě a pevně držel bratrovo udýchané tělíčko. Došlo mu to až tehdy, když tam během vletěl Timo. Jakmile spatřil Toma, zasekl se.
"Já tě varoval," zasyčel na něj a chtěl se po něm rozběhnout, ale ten malý uzlíček v náručí jej zastavil.
"Ne, Tomi, jsem v pořádku, nech to být," špitl Bill a konečně se vydýchával po dlouhém běhu před Timem, v bezpečí bráškovy náruče. Tom naposled vrhl zabijácký pohled na Tima a poté vzal Billa ven na verandu.
"Billí, promiň mi to, já usnul," šeptl a naléhavě si jej k sobě přitulil.
"Měl jsem strach," šeptl Bill smutně a nechtěl ani pomyslet na to, co jej tady ještě čeká...

autor: B-kay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama