Živelná pohroma 15.

5. září 2011 v 17:00 | Saya |  Živelná pohroma
autor: B-kay

Tom se snažil Billa ničím nepolekat. Vlastně raději nechtěl dělat nic, jenom jej dlouze líbat. Tyhle polibky mu byly neskutečně povědomé. Jako by už někdy rty svého bratra líbal... Jenomže kde?! To, že by někdy líbal Billa, si určitě nepamatoval. Tohle byla vlastně vzácná chvilka. Ale tenhle způsob líbání odněkud znal... Sice jenom matně, ale přeci jen jej znal.
"Tomi? Už bys mě mohl pustit," špitl Bill tence, když viděl, že Tom jej už několik vteřin absolutně nevnímá a je zamyšlen.
"Promiň," vydechl a konečně Billa pomalounku pouštěl na postel. Hned, jakmile se Bill pohodlně usadil na postel, zmateně koukal před sebe. Tohle, co právě dělal, nebylo asi moc správné... Ale o to to bylo krásnější. Tom se posadil vedle něj a zahleděl se mu hluboce do očí.
"Víš, že jsem neskutečně rád, žes jel tehdy se mnou?"Pípl tiše a lehce Billa pohladil po dlani.
"Zkazil jsem ti celý týden, Tome. Ještě teď si mohl být s kámošema. A jenom proto, že tvůj bratr je nešika, musíš trčet tady," špitl Bill posmutněle. Tom se na něj mile usmál a opatrně mu zvedl za bradu skloněnou tvář.

"Byl jsem hlupák, Bille. Strašnej hlupák a strašlivě mě mrzí každý slovo, který jsem ti tehdy řekl. Křičel jsem na tebe bezdůvodně a-," chtěl to dokončit, ale Bill jej zastavil. Pomalounku se přesunul na zem a kleknul si rovnou Tomovi k nohám.
"Měl si důvod. To já jsem byl ten důvod... Vždycky všechno zpackám a pokazím a nic nedokážu udělat bez toho, abych se neztrapnil. Kamarád tě pozve na večírek, a tvůj bratr tam tancuje nahatej po stole," povzdechl si a snažil se sklopením očí skrýt lehké slzy, které se mu tam najednou objevily. Tom musel uznat, že jeho bráška je v tomhle směru malinko problémovější, ale zato o to křehčí mu pokaždé přijde. Lehce k němu vztáhnul ruku a mile jej pohladil po dlouhých upravených vlasech, které měl Bill volně spuštěné podél ramen.
"Právě to na tobě miluju. Seš strašlivej blázínek a trdlo a dostaneš se všude, kde se to hemží problémy. Ale pak je strašně krásné to, že tě můžu pořád chránit. Miluju tuhle pozici být starší, protože si tě můžu sám ochránit," usmál se na něj Tom a něžně mu brnkl po nosíku.
"A já miluju to, že ať se stane cokoliv, budeš vždycky u mě," pípl tiše Bill a lehce zvedl svou tvář k té Tomově. Dvojčátka si vzájemně hleděla do očí a mohla si z nich navzájem číst jako z otevřené knihy. Oba věděli, co se tomu druhému právě teď honí hlavou. Tom se také opatrně sklonil, až jej najednou pošimraly Billovy vlásky na tváři. Jako by se chtěl ještě naposled ujistit, se podíval svému černovlasému dvojčátku hluboce do očí a poté jej lehce políbil. Nic víc totiž nestihl, protože mu právě zazvonil telefon. Ne ten jeho, který mu Bill ztratil, ale takový domácí, jak tomu oni říkali. Byla to pro dvojčata něco jako pevná linka až na to, že to byl mobil.

Bill se od něj zklamaně odtáhnul a lehce si olízl rty. Svůj zvědavý pohled však hned upřel na Toma, který s tichým mumláním mobil zvednul.
"Andreasi, co chceš?" zavrčel vztekle. Ještě mu totiž neodpustil to, co udělali jeho přátelé Billovi. Andreas mu začal rychle vykládat něco o omluvě, ať se nezlobí, pak se ptal, jestli jej nevzbudil a až nakonec se dostal k pointě, což bylo velmi důležité oznámení, jak si Andy myslel. Týkalo se v podstatě toho, že zítra odjíždí jeho teta, která má chatu někde u jezera, na pět dní do Hamburku a vlastně ten dům zůstane prázdný.
"Ale a co tím chceš jako říct?" vydechl Tom a unaveně si promnul očka, která se s láskou vpíjela do těch bratrových. Bill nedočkavě seděl před Tomem a kousal se do pusinky.
"Tak jo, jo, jo... Zítra, čau," tom byl neskutečně rád, že konečně típnul hovor a poté se unaveně zhroutil na záda na polštáře. Bill na něj jako malé dítko vylezl a celý se na něj rozvalil.
"Tak co říkal?" šeptl a mile se usmíval.
"Chce jet zítra na chatu," pípl Tom tiše. Už teď se bál celých pět dní, protože tu nejdražší věc se rozhodl vzít sebou, a vlastně to bylo i Andyho přání. A on se rozhodl, že mu zkusí ještě naposled věřit.
"Aha a na jak dlouho?" zeptal se Bill posmutněle a slezl z Toma dolů.
"Ale na pět dní," vydechl Tom ztěžkle a podíval se na smutně sedícího Billa.
"Chtěl bych jet s tebou…"

autor: B-kay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 mk mk | Web | 5. září 2011 v 17:34 | Reagovat

ahoj kdyžtak tady je odkaz na new blog.Kyrrr ho smazala...

2 mk mk | Web | 5. září 2011 v 17:34 | Reagovat

Teda tady :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama