Omluva (Ano, ano... zase)

28. září 2011 v 17:23 | Saya |  My life, my blog...
Moc, opravdu moc se vám omlouvám za... skoro úplnou nečinnost blogu v posledních týdnech ale to víte....
Škola

- nic zajímavýho ani těžkýho, ale cesta městem mě vždycky totálně vyčerpá... ten narvanej autobus... na to si budu muset ještě zvyknout a věřte mi, není to lehký, když jste zvyklí chodit necelýho půl km do školy pěšky... Takle se obvykle do školy vezu autobusem (jak citovala máma už nevím koho: nastoupil jsem jako člověk, vyklopili sardinku) a na intr jdu přes celý město pěšky ale tak co... mě se to i líbí ;)
No a na intru? K Evě na notebook se moc často nedostanu a ke Káje už vůbec ne - veřejný PC jsou v jiné budově a ještě skoro nikdy nejdou...
No neděste se - v pátek mi přijde můj nový notebook a pak si na intru zavolám na veřejný číclo a dostanu za 200 Kč na měsíc nez ;) tak pak už to bude doíbrý ;)No a teď aktuální situace - teoreticky bych měla teď pobrat věci a vyrazit na vlak ale bohužel (jo, cesta potom Pardubicema má svý výhody... např nehorázně krásnej kluk se kterým na sebe v autobuse navzájem zíráme už několik týdnů...) mě bolí hlava, mám rýmu a mluvým jak... no prostě nepopsatelně takže si chvíli poležím a zítra budu jak debil psát čtyři stránky různých kombinací základní řady na klávesnici - tzn. asdf jklů - a po dvou řádcích vždycky kombinaci změnit... ježibaba je ta učitelka... upálit ji! jak mám asi vymyslet tolik kombinací na 6 stránek? (jo, dvě už mám napsaný...) Zatím mizím na twc blog a pak spát ať mám klid a necpu se ibalginem jak fetka...;)
Takže zatím Tschüss, Saya ;)

EDIT: Omlouvám se za chyby ale opravdu už na to skoro nevidím...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Chodíš sem pravidelně nebo jsi se sem dostal/a náhodou?

Dostal/a jsem se sem náhodou:)
Jsem tu častěji =)
Jsem tu pravidelně ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama