Září 2011

Grisha Raduga (KIT I)

30. září 2011 v 14:49 | Saya |  Favourite Photos
Já za to nemůžu... To on sám xD
Ne teď vážně... Grisha je... nehorázně hezkej ;)


Živelná pohroma 27.

29. září 2011 v 17:00 | Saya |  Živelná pohroma
autor: B-kay

Tom se pomalými krouživými pohyby pohyboval po Billových džínách… nic víc si zatím nedovolil. Ale při pohledu na Billa, který mu nepřetržitě sténal do ucha a snažil se přinutit Toma, aby se jej konečně dotýkal úplně a všude, mu bylo jasné… že tohle je ta cesta, kterou se mají vydat. I když je možná klikatá a také bude hezky drsná a nebezpečná, ale věděl, že když to budou chtít oba, společně to zvládnou… vždycky přece všechno společně zvládli. Nikdy nepotřebovali k řešení problémů někoho třetího, dokonce Simone pomáhala jenom v případech, kdy kluky musela usmiřovat, což se také moc často nestávalo. Vždy, když se dvojčátka mezi sebou pohádala až natolik, že spolu nemluvila, oba se zavřeli do svých pokojů, kde je to ale po chvilce přešlo a oba najednou se rozhodli tomu druhému jít omluvit. Bylo až komické, když se pokaždé spolu setkali na chodbě ve stejnou chvilku… až neuvěřitelné, jak moc jsou si podobní… Většinou to byl Bill, kdo se jako první rozběhl svému dvojčátku naproti a nechal si špitat věrná slůvka omluv, která Tom myslel vždycky upřímně. Dokázal by se pohádat s kýmkoliv, a vůbec by jej nemrzelo nebavit se s ním i týden… avšak bez Billa nedokázal vydržet ani půl hodiny. A uměl si přiznat, že to byl většinou on, kdo brášku provokoval...

Téma týdne a v něm samé blogy v angličtině, z nichž většina vznikla dnes po půlnoci?

29. září 2011 v 12:31 | Saya |  My life, my blog...
Rozklikla jsem si články na téma týdne a objevila se mi tam spousta článků v angličtině z blogů s názvy jako "ciabemorfoxp" z nichž většina vznikla až dnes po půlnoci a články na "téma týdne" z nich vycházejí snad minutu po sobě. Prošla jsem několik stran a nenašla jsem skoro žádný český nebo slovenský článek který by na TT doopravdy reagoval. Většina článků má názvy jako "Creative product: high lights", "The constructive analysis of market", "Public presentation material" a skládají se většinou jen z odkazů. Zdá se to divné jenom mě nebo je v tom něco víc?


Omluva (Ano, ano... zase)

28. září 2011 v 17:23 | Saya |  My life, my blog...
Moc, opravdu moc se vám omlouvám za... skoro úplnou nečinnost blogu v posledních týdnech ale to víte....
Škola

Živelná pohroma 26.

27. září 2011 v 17:00 | Saya |  Živelná pohroma
autor: B-kay

Tohle byl snad ten nejšílenější okamžik, který kdy dvojčátka prožila. A také nejtrapnější... Dokonce se dalo číst z jejich červených výrazů tváře, že se snad stydí. I když… dvojčata se vlastně před sebou nikdy nestyděla… což se prokázalo i tou společnou sprchou u Toma, jenomže… tohle bylo přece jen něco jiného. Oba byli silně vzrušení a oba se snažili své vzrušení skrývat do naléhavého, ba přímo zoufalého tulení k tomu druhému… jako by snad mysleli, že vzájemná přítomnost toho druhého jim pomůže tuhle pekelnou touhu nějak překonat… jako by doufali, že když se budou tulit k tomu druhému, nějak to samo přejde…
Nic z toho se však nedělo. Ba právě naopak. Jejich touha ještě více rostla a Bill myslel, že se za chvilku v Tomově náručí rozbrečí, když se jej alespoň na chvilku nedotkne. Musel cítit jeho doteky… tolik po nich toužil… i kdyby je měl cítit jenom jednou a naposled, tak by si vybral právě tuhle chvilku. Ani jeden z nich vůbec nepřemýšlel… nemysleli na to, že dole je kopa kluků, kteří chtějí Billovi ublížit… nemysleli na ubohého Daniela, který se teď marně snažil makeupem, který čmajznul Billovi z kufříčku, skrýt dlouhé a modré podlitiny po celé tváři, které byly jako důsledek Timova hněvu…

Živelná pohroma 25.

25. září 2011 v 17:00 | Saya |  Živelná pohroma
autor: B-kay

Když procházel kolem kuchyně, vůbec si nevšiml vražedného pohledu Tima, který se o ty střepy i říznul, a naneštěstí Tom také nevěděl, že si to všechno odnesl znovu Daniel…
Netrvalo dlouho a on snad úplně poprvé v životě nervózní stál před jejich dveřmi. Sám sobě připadal směšný. Vždycky to byl přeci on, kdo byl z dvojčátek odvážnější. Byl to on, kdo jako první ubránil Billa před spolužáky, rozbil tátovi s rukama "omylem" xD auto… jenomže to byl taky on, kdo teď stál před dveřmi, ruce se mu potily, nohy jakoby zkameněly a on ztratil veškerou odvahu vejít. Nervózně si olizoval spodní ret a zhluboka dýchal. Absolutně ani netušil, co mu chce Bill povědět, a lhal by, kdyby řekl, že se nebojí. Měl tady tisíce variant a vět, které mu mohl Bill říct. Ale snad úplně nejvíc se bál odmítnutí. Sice věděl, že mezi ním a Billem nic není, nedokázal by se vzdát těch nádherně plných rtů… Tak dlouho je hledal. Snad žádná dívka nelíbala tak, jako jeho bratr. Každá na to šla moc pomalu, nebo to na něj hned vybalila… A to Tom nechtěl. Avšak Bill byl v líbání pro Toma ideální. Nelíbal drtivě, nekousal mu rty až do krve, jako to dělaly některé holky předtím, ale stejně jej dokázal svými něžnými a vskutku hladovými polibky srazit na kolena.

Živelná pohroma 24.

23. září 2011 v 17:00 | Saya |  Živelná pohroma
autor: B-kay

Netrvalo dlouho a oba dva utíkali kolem prostorné chaty. Na tváři dvojčátek se usadil milý úsměv a oba dva si tímhle vzpomněli na své dětství. Dokonce jejich maminka Simone jim vždycky vyprávěla, jak se pořád naháněli. Jeden druhého prostě musel doběhnout. S úsměvem vždycky vzpomínala na to, jak se asi roční dvojčátka, když ještě neuměla chodit, batolila za sebou po čtyřech. Nejhorší tehdy bylo, když se konečně Tom naučil chodit a malý Billík na něj jen udiveně koukal a snažil se svého o deset minut staršího brášku napodobit… i tak pokaždé přistál prdelkou pěkně za studené zemi…
Teď však běhat uměli oba dva xD a chození jim už také nedělalo žádný problém.
"Billí, já už nemůžu," smál se Tom nad neuvěřitelnou výdrží svého brášky, který hned, jak se Tom vzdal, padl do trávy. Už nevystačil s dechem a vlastně sám přemýšlel, jestli se nemá vzdát raději on.
"Jsem prostě lepší," zazubil se na něj jako sluníčko a zhluboka vdechoval nádherně čerstvý vzduch.
"Ale pojď, ty moje sluníčko," zašklebil se na něj Tom a pomohl mu na nohy. Spolu s úsměvem vpadli do kuchyně, kde je už na stole čekala snídaně… Ale Andy se jaksi činil, pomyslel si Tom hned, jak koukal na plné talíře čehosi, co spíš vypadalo jako oběd než snídaně. Daniel si vesele přisedl k nim s milým úsměvem, avšak uvnitř se pořád bál momentu, kdy do dveří vstoupí Timo… Bill, který dopapkal jako první, vzal svůj talíř i sklenku a chtěl je jít umýt, jenomže akorát tehdy vešel do kuchyně Timo s celou bandou. Hned, jak uviděl Billa, dostal skvělou příležitost si do něj alespoň rýpnout. Bill, který si jej zatím nevšiml, spokojeně vstal od stolu s nádobím v ruce, které mu rázem přistálo na zemi, jelikož do něj někdo ošklivě drcnul a on skončil s bolestivým úderem žeber na zemi.

Živelná pohroma 23.

21. září 2011 v 17:00 | Saya |  Živelná pohroma
autor: B-kay

"Billí, seš v pořádku?" zeptal se Tom měkce, zatímco si Billa k sobě pevně tulil a svíral jeho chvějící se tělo v náručí.
"Neboj, jsem v pořádku," usmál se Bill a zvedl k Tomovi teď už veselý, avšak trošku dost špinavý obličej xD. Tom se musel nad tím čuníčkem zasmát.
"Že tys zase upadnul," špitl a láskyplně mu ze tváře stíral nánosy hlíny, které Billovi ulpěly na lících a také na bradě.
"Byla to nehoda," vydechl Bill a našpulil rtíky, aby mu je mohl Tom prstem otřít.
Daniel zatím nedokázal najít odvahu, aby vlastně popošel blíž k dvojčatům a tím jim zkazil tu nádhernou chvilku, kterou právě prožívali. Beze slova na ně upíral svoje obrovská hnědá očka, a když viděl, jak nádherně si Tom Billa chrání a tiskne jej v náručí, v očích se mu zatřpytily slzy. On takovou lásku bratra snad nikdy nezažil, a už pomalu ztrácel naději, že by se Timo snad někdy dokázal změnit. Daniela měl spíš jako pytel, do kterého se může sem tam udeřit, kopnout a nebo také hezky vykřičet své trable ve formě ošklivých nadávek a nepříjemných kázání. Dan nikdy nepoznal, co to je cítit lásku bratra. Rodiče je oba dva sice zbožňovali, ale v každé rodině by měla být i láska mezi sourozenci. Ta však u Dana chyběla. Nikdy na Timovi neviděl, že by jej měl alespoň trošičku rád… už celých 18 let…

Živelná pohroma 22.

19. září 2011 v 17:00 | Saya |  Živelná pohroma

autor: B-kay

Billovo srdíčko tlouklo splašeným rytmem plným strachu… vůbec neměl dobrý pocit. Už jenom čekal, až se z houští vynoří Timova nepříjemná tvář a znovu jej bude chtít jenom ponižovat. Jako by si už sám takhle nepřišel dost trapně, když všechno pořád kazí.
"Billí, počkej tady, já se jdu podívat blíž, ano? Prosím tě, ani se nehni," šeptl Tom a když Bill rozhodně přikývl, s lehkým úsměvem mu dloubl do nosíku. Poté se rozhodl zajít za nedaleké stromy, kde se najednou kroky náhle ztratily. Bill se malinko poplašeně rozhlížel kolem sebe, že si ani nevšiml, že kroky znova nabyly na síle zvuku a náhle se ocitnul na zemi s prudkým úderem do zad.
"Au," vydechl tiše, a hned jak si uvědomil vedle sebe něčí tělo, polekaně vstal a mnul si bolavý zadeček.
"Promiň," vydechl omluvně Daniel, který zůstal ležet na zemi a nedokázal se vydýchat. Utíkal sem až od chatky, aby se mu podařilo utéct před rozzlobeným Timem. "Ty budeš asi Bill, že?" zeptal se jej mile a nemohl si nevšimnout strachu v chlapcových hnědých očích. Tomi?, uvnitř sebe Bill tiše šeptal bratrovo jméno, měl nehorázný strach.

Cute twins <3

17. září 2011 v 22:03 | Saya |  Tokio Hotel

Můj rozvrh

17. září 2011 v 17:25 | Saya |  My life, my blog...
Takže... Tady jsem si tak pohrála s rozvrhem a udělal ho tak abych tam, kde máme hodiny rozdělený, měla napsaný jenom ty svý takže... 1.A SOŠ Cestovního ruchu s.r.o.


vysvětlivky:
PEK - Písemná elektronická komunikace
ICT - Informační technologie
DK - Dějiny kultury
MA - Matematika
ČJ - Český jazyk
NJ - Německý jazyk
F - Fyzika
D - Dějepis
Z - Zeměpis
TV - Tělocvik
AJ - Angličtina
BI - Biologie
CH - Chemie

A ty čísla v závorkách jsou čísla učeben

Živelná pohroma 21.

17. září 2011 v 17:00 | Saya |  Živelná pohroma

autor: B-kay

Bill nevycházel z údivu. Tohle byl pro něj úplný šok. Ale i přes všechnu svou rozklepanost pomalounku zvedal své třesoucí se ruce a pokládal je Tomovi opatrně za krk, kde se jeho prsty pevně propletly, čímž si zabezpečil ještě větší blízkost Tomova těla. Ten v tuhle chvíli nedokázal reálně uvažovat… dokonce ani myslet… Šílel z těch polibků… polibků, které mu byly zakázané a měly by mu být také odporné. Podle všech mravných slov by líbání s bratrem mělo být nepříjemné a mělo by jej to znechutit…
Možná to Toma tolik šokovalo. Vůbec mu to nepřišlo odporné… ba právě naopak. Billovy polibky byly nádherně jemné a procítěné. Jejich jazyky se něžně proplétaly, v tiché hře tančily svůj vlastní tanec… Až když oběma dvojčátkům začal pomalu docházet kyslík, odvážil se starší z nich přerušit to nádherné spojení, které mezi nimi právě vzniklo. Jejich hnědá očka se do sebe ihned zabodla přesně, jako narážel i jejich zrychlený dech na rty toho druhého. Vůbec si neuvědomovali, že se ještě pořád drží v pevném objetí. Bill měl pořád ruce pevně spojené za Tomovým krkem, a ten si jej ještě neustále přidržoval za boky co nejblíže u sebe.

BLUE PLANET JAPAN: We Are The One FULL PV

17. září 2011 v 16:18 | Saya |  J-Rock

Nádhera... Video vyšlo půl roku a dva dny po zemětřesení a tsunamy v Japonsku a je to... prostě neskutečný...
A když jsem se minule ptala na to, kdo to zpívá v čase 0:57- 0:59 tak už jsem to zjistila =) je to Jin z HERO a .... řekla bych že má nejroztomilejší hlas, jaký jsem kdy slyšela ;)

Mimochodem... Proč rubrika J-Rock? Protože myslím, že je to dost významný na to, aby to tam patřilo!

kdj/mezera/jfk/mezera/ kdj... jako debil!

17. září 2011 v 15:41 | Saya |  My life, my blog...
Takže... nevím, jestli se tady ještě dneska objevím ale spíš ne, protože jak jde vidět v názvu článku - připadám si jako debil ale tohohle a dalších kombinací dfjk mám napsat 4 stránky ve wordu a každej řádek má mít 65 úhozů... takže držte mě protože dokud nebudu mít notebook - což do konce září nebudu - tak takhle budu muset psát stránek 6 každej víkend a to mi písmena budou přibývat... Správný prstoklad, správný sezení... počet hrubých úhozů... poščet čistých úhozů... počet čistých za minutu... mám pocit, že mi za chvíli něco uhodí do hlavy! Myslím, že vám sem pak ještě -snad- hodím svlůj rozvrh a to bude pro dnešek vše tak...
Zatím Tschüss, Saya ;)

Slavíme!!!

15. září 2011 v 18:45 | Saya |  My life, my blog...
Respektive můj blog slaví!!! Dneska je to přesně rok od založení tak... Já nevim jak vy, ale nečekala jsem že u toho vydržím tak dlouho... Nic jinýho mě ale tak nechytlo možná taky proto, že tady mužu konečně říct/napsat své názory a zveřejnit co chci ;) Tak ať žije "svoboda projevu" a já to du oslavit nutelou - samozřejmě dvoubarevnou a na lžičku xD
Takže... Zatím Tschüss, Saya ;)

Živelná pohroma 20.

15. září 2011 v 17:00 | Saya |  Živelná pohroma

autor: B-kay

Bill tiše pronikal mezi Tomovy pootevřené rty a nedbal ani na překvapení v jeho očích, ani na to, že mu Tom jeho polibky zatím nedokázal opětovat. Vše mu bylo jedno. Dokázal reálně uvažovat jenom nad plností a jemností Tomových rtů, které se mu sami od sebe nabízely.
"B-bille, seš... Seš přeci moje dvoj-... Ah bože..." stěží vydechl do Billova polibku hned, jak Billův jazyk něžně obkroužil konturu jeho rtů. Už to nedokázal v sobě dýl udržet. Počítal, že vydrží ještě malinkatou chvilku a pak jej povalí prudce pod sebe a na místě znásilní, jak byl krásný...
Jeho řasy byly nádherně mokré a tváře zvlhlé od jezerní vody. Rty nořící se do jeho úst byly dokonale hebké a bez chybičky.
"Ne-Bille, nech toho. Prosím," šeptl Tom, čímž se Bill konečně vzpamatoval a malinko se od zmateného Toma odsunul.
Oba dva zhluboka dýchali a snažili se vstřebat vše, co se teď stalo. Bill se zmateně posadil vedle Toma, který ležel doteď slisován Billovým křehkým tělem.

DaizyStripper: Harumeku Bokura PV

13. září 2011 v 19:50 | Saya |  Favourite Videos and Music
To je tak... *fňuk* dojem-ný *fňuk* já za to nemůžu, já jen chtěla vědět, co je DaizyStripper za kapelu a nějak se to zvrtlo v "lásku na první pohled" =´) (možná vám ten smajlík nedává smysl ale to pochopíte, když se na to podíváte)

Live stream - Miyavi "From Tokyo to world"

13. září 2011 v 17:01 | Saya |  J-Rock
Vím že to sem dávám pozdě... ale dřív jsem se sem nedostala a show pořád jede tak tady jsou odkazy:

Živelná pohroma 19.

13. září 2011 v 17:00 | Saya |  Živelná pohroma
autor: B-kay

Tom si jeho zaváhání všiml, ale neudělal nic. Nemohl se k němu najednou přišoupnout a začít jej líbat. Určitě by to takhle ani Bill nechtěl, a proto nechal volný průběh zcela na bráškovi. Hluboce vydechl hned, jak ucítil na své tváři Billovy chvějící se prstíky.
"Tome?" Špitl najednou Bill něžně a smutně sklonil svá kukadla k bráškovým ramenům, které jej ochranitelsky držely.
"Copak?" vydechl tiše Tom a nemohl si nevšimnout změny v Billově hlase. Najednou mu přišel tak nějak smutný. "Víš, chtěl jsem se jenom zeptat... Nepřijdu ti někdy nějak otravnej?" Řekl najednou snad tu nejhloupější otázku, kterou od něj Tom kdy vůbec slyšel. "Tedy, jestli ti někdy není líto, že se musíš o mě tolik starat," uvedl to na správnou míru.
"Bille, podívej," tiše vydechl a chytil jej kolem boků ještě pevněji. Bill se k němu přitulil ještě více a pozorně mu hleděl do očí. "Ty, seš to nejcennější v mém životě, chápeš? Seš někdo, koho miluju nejvíce na světě a nikdy nepřestanu. Nikdy, rozumíš nikdy, mi nepřijdeš otravnej. Seš můj malej šmudla, o kterýho se starám snad od narození. Bille, kdybys tady nebyl ty... Tak, tak, tak tady jistě nejsem ani já," dokončil své "bratrské" vyznání lásky a zpozoroval v Billových očích lehké slzičky.
"Mám tě moc rád, Tomi," špitl drkotajíc zuby a přitiskl se k Tomovi ještě víc.

Miyaviho 30. narozeniny

12. září 2011 v 18:33 | Saya |  J-Rock
Takže... Co jsem se dočetla na JpopAsia nebudu překládat - vůbec na to nemám teď chuť - ale tak shrnutí sem napíšu: Miyavi bude slavit 30. narozeniny a to přes livestream... zaítm nemám přesnej link
Vysílání bude zítra v 16:00 Středoevropského času!!! Tak všechno nej Miya-chan ;)

MIYAVI to Hold 30th Birthday Live Stream

Poděkování

12. září 2011 v 18:22 | Saya |  My life, my blog...
Takže... Tenhle článek - poděkování - bych chtěla věnovat Evě, i když vím, že si to stejně nepřečte.
Opravdu jí děkuju, protože nebýt ní, tak - teď momentálně bez kreditu - nemám přístup k internetu a neprocházím vaše blogy... Takže se teď budu snažit u vás ještě něco okomentovat... A já vím že se opakuju, ale Evě chci moc poděkovat ;)
Tak zatím Tschüss, Saya ;)

Živelná pohroma 18.

11. září 2011 v 17:00 | Saya |  Živelná pohroma
autor: B-kay

"Možná že bychom měli jet zpátky," řekl Tom tiše, zatímco si Billa k sobě láskyplně tulil. Tohle byla obrovská chyba. Nechápal, jak se to mohlo stát, že usnul. Vždyť přeci sám trval na tom, že budou všude spolu... A on sám jej poslal rovnou k Timovi.
"To ne. Nemusíme odjet. Víš, já jsem chtěl být tady s tebou, Tome, a nechtěl jsem ti pokazit tvůj týden jako tehdy," šeptl tiše Bill a smutně se rozhlídl kolem. Všude okolo byla nádherná příroda, jezírko a dokonce i řeka. Moc se mu tady líbilo. Kdyby tady byli jenom oni s Andym, mohl to být nádherný týden, teď se však ten týden pomalu začínal měnit.
"Tome?" Ozval se tichým hláskem a nesměle k němu zvednul pohled.
"Hmm?" Pousmál se na něj Tom a narovnal mu za ouško zbloudilý pramen vlasů.
"Hrozně se bojím Tima," opětoval bojácně Tomův laskavý pohled.
"Billí, já už nedovolím, aby ti zkřivil jediný vlásek na hlavě, rozumíš? Odteďka budu pořád u tebe, a když se tě jenom dotkne, tak uvidí," Tomova slova byla rozhodná a pevná. Přesně věděl, co říká. Už nedovolí, aby mu ublížil. Aby se k němu co i jen přiblížil. "A víš co?" zeptal se s úsměvem a uličnicky se podrbal v dredech. Bill na něj zvědavě poulil očička. "Něco ti teď ukážu, ano?" Šeptl a rychle Billa popadl za ruku.

TWC fotka?

11. září 2011 v 16:43 | Saya |  Tokio Hotel
No tak jo... Poslední článek bude tohle...
Ale tak ptám se vás - a čekám ohlasy xD - myslíte že je to vážně povedená montáž nebo doopravdy fotka? Já totiž vážně nevím... ;)

DAA trička "Rock Hard F*** Save"

11. září 2011 v 15:40 | Saya |  Tokio Hotel
Takže... Designes Against AIDS se ptaly jestli chceme re-edici TH triček Rock Hard F*** Save no tak lidi sakra do toho!!! Napište na zeď DAA "TH´s T-shirt in Czech Republic! Please!" ať to tu máme!


Mimochodem to je poslední dnešní článek protože 17:43 mi jede vlak na intr a pak... no se uvidí, jestli mě spolubidlící půjčí na chvíli notebook...
Takže zatím Tschüss, Saya ;)

Seba (DNR)

11. září 2011 v 12:38 | Saya |  Follow Me
Wow! Jen takovej můj "postřeh"... Seba má světlejší a kratší vlasy a neuvěřitelně mu to sluší...


Tokio Hotel: Forgotten Children

10. září 2011 v 23:35 | Saya |  Favourite Videos and Music

tohle video mě pořád dostává... a na konci "happy end"? Kdyby to tak bylo v reálu... Málo kdo na to takhle pohlíží ale když se to tak vezme, každej vyjde ven a jen se se znechucením snaží dostat pryč od lidí na ulici ale děti? Ty obvykle nemůžou za to, že tak skončily... Že spadli do drog? A myslíte si že si za to můžou? Já bych řekla, že je to chyba špatného zázemí... rodičů... Pořád je to jeden kruh když se na to tak podívám...
Opravdu moc pěkně udělaný video...

Hlídání...

10. září 2011 v 21:15 | Saya |  My life, my blog...
Takže... Mé původní plány se dneškem s změnily a skončily... no to se dočtete

*skáče radostí*

9. září 2011 v 21:23 | Saya |  My life, my blog...
Takže... Yeap! To mi neuvěříte... ale já nakonec do dvou týdnů budu mít notebook =D Tak nějak totiž musíme každej den kvůli PEK (písemné elektronické komunikace) každý den psát a na hodinu učitelce přiných 6 vytisklých stran xD
A pak je tady to, za co mě zabijete xD Určitě už všichni vyděli ty fotky kde je Bill vidět s blond vlasy... No a mě se to neskutečně líbí *čeká na ukamenování* Já za to nemůžu ale jsou tři věci pro který mám u kluků slabost: je to asiat (a je mi v tu chvíli jedno, kolik mu je) - ti jsou prostě sladcí <3 nebo má dlouhý rovný vlasy (a je mi jedno jakou barvu) a nebo... prostě stačí, když je blonďák s pěknýma očima a už se za ním otáčím a hltám ho pohledem XD
No... A nedivte se jestli sou tady samý chyby a překlepy ale já už jsem tak vyflusaná že na to skoro nevidím...
Tak tazím Tschüss, Saya ;)

Živelná pohroma 17.

9. září 2011 v 17:00 | Saya |  Živelná pohroma
autor: B-kay

"Snad si mi rozuměl," sykl a konečně pustil toho kreténa zpátky na zem. Zelené oči vůdce bandy Toma nasupeně propalovaly a jejich majitel se vydýchával ze šoku. Tohle nečekal. Kdyby byl Tom stejný jako jeho bráška, měli by snad ještě větší zábavu, takhle jim to překazil! Tom rychle odemkl auto a zepředu vyndal Billovu taštičku.
"Ale, ale, copaak?Bráška má v kabelce tampónky? Nebo si musí přepudrovat nosík?" začal provokovat onen vůdce party. Tom se náhle zasekl a kdyby mohl, přizabil by jej pohledem. "Timo, tohle už přeháníš," ozval se vysoký hubený kluk se smutnou tváří, kterou hned, jak se na něj vůdce otočil, bojácně sklonil.
"Drž hubu, Danieli a nepleť se do toho!" Vykřikl po něm Timo a znovu se posměšně zahleděl na Toma.
"Ještě jedno slovo na mýdvojče a ty budeš potřebovat přepudrovat nos," štěkl po něm Tom a naštvaně vydupal schody do chaty. Dost jej překvapilo chování toho hubeného kluka. Vždyť se jej vlastně zastal. A to bylo dost divné , když patřil k tomu blbečkovi.

Živelná pohroma 16.

7. září 2011 v 17:00 | Saya |  Živelná pohroma
autor: B-kay

Tom věděl, že dělá velikou chybu, když dovolil, aby šel Bill s ním, ale tak když viděl jeho zářivá očka a šťastný úsměv, nedokázal jinak. Teď akorát všichni tři seděli v Tomově autě a měli namířeno rovnou na Andyho chatu. Ještě několik lidí mělo jet s nima, ale ty Tom odmítl vzít do auta, takže si holt museli hledat něco jiného. Už takhle měl zodpovědnost za dvě osoby, které seděly vzadu a vesele si povídaly. Pomalu se stmívalo a oni byli asi tak v půli cesty. Ale také se neradno divit, když se musel Bill dvě hodiny koupat a to ještě nemluvíme o balení kufrů. Pro něj je 5 dní jako měsíc. Tom se ještě teď musel malinko pousmát, když se podíval do zpětného zrcátka a pohledy dvojčátek se střetly. Bill mu úsměv vesele opětoval a poté se zamyšleně zahleděl z okýnka.
Bylo asi kolem půl jedenácté večer, když jejich auto zastavilo na benzince. Tom se otočil dozadu na kluky a uviděl tam akorát spícího Andrease. Jeho bráška už totiž cupital u jeho dveří jako králíček a šiblasky na něj házel úsměvy.

Živelná pohroma 15.

5. září 2011 v 17:00 | Saya |  Živelná pohroma
autor: B-kay

Tom se snažil Billa ničím nepolekat. Vlastně raději nechtěl dělat nic, jenom jej dlouze líbat. Tyhle polibky mu byly neskutečně povědomé. Jako by už někdy rty svého bratra líbal... Jenomže kde?! To, že by někdy líbal Billa, si určitě nepamatoval. Tohle byla vlastně vzácná chvilka. Ale tenhle způsob líbání odněkud znal... Sice jenom matně, ale přeci jen jej znal.
"Tomi? Už bys mě mohl pustit," špitl Bill tence, když viděl, že Tom jej už několik vteřin absolutně nevnímá a je zamyšlen.
"Promiň," vydechl a konečně Billa pomalounku pouštěl na postel. Hned, jakmile se Bill pohodlně usadil na postel, zmateně koukal před sebe. Tohle, co právě dělal, nebylo asi moc správné... Ale o to to bylo krásnější. Tom se posadil vedle něj a zahleděl se mu hluboce do očí.
"Víš, že jsem neskutečně rád, žes jel tehdy se mnou?"Pípl tiše a lehce Billa pohladil po dlani.
"Zkazil jsem ti celý týden, Tome. Ještě teď si mohl být s kámošema. A jenom proto, že tvůj bratr je nešika, musíš trčet tady," špitl Bill posmutněle. Tom se na něj mile usmál a opatrně mu zvedl za bradu skloněnou tvář.

lahev...

3. září 2011 v 22:09 | Saya |  Hlášky XD
Já: "Nepotřebuju pít abych se bavila"
Pepe: "Jo no, stačí, když seš se mnou a tlemíš se, jako bys vypila lahev vodky" xDDD

Živelná pohroma 14.

3. září 2011 v 17:00 | Saya |  Živelná pohroma
autor: B-kay


Avšak Bill nemohl jenom tak lehce podlehnout... Ještě nikdy se mu nestalo, že by nejednal rozumem nebo srdcem, ale touhou a vášní. Možná, že to bylo i kvůli tomu, že se díky své nešikovnosti dál než k orálnímu uspokojení nedostal xD, ale tak stejně věděl, že osoba, se kterou se bude milovat, bude ta osoba, u které si tím bude stoprocentně jistý. Dokonce už i dříve vzpomenutá Karolína sama pochopila, že Billa jenom tak snadno nedostane... Možná, že teď i malinko litoval, že Toma vzbudil polibkem, ale čas už nelze vrátit zpět...
A už i fakt, že Tomův dech byl zběsilý, jako by uběhl maraton, jej malinko překvapil. Proto se rozhodl zvolnit tempo. Ve svém životě snad nejvíc ze všeho potřeboval cítit, že jej má někdo rád. Každý člověk miloval tenhle pocit, a Bill obzvlášť. Kdyby mohl, mazlil by se i celé dny. Tuhle činnost měl nejradši. Krásné jemné doteky a něžné polibky. Byla to pro něj nádhera... Tiše vydechl a opřel svou tvář lehce o Tomův zvedající se hrudník. Tom se malinko pousmál. Takhle dokázalo měnit nálady jenom jeho dvojčátko. V jednu chvíli jej líbal a po chvilce se chtěl tulit. Ještě doteď si velice dobře pamatoval jednu příhodu...

Shine, ten týpek o tobě říkal...

2. září 2011 v 22:12 | Saya |  Cinema Bizarre
Povídá Strify Shinovi: "Shine, ten týpek o tobě říkal, že si teplej..."
Shin na to: ''Cože? To je hajzl, jdu mu rozbít hubu, podrž mi kabelku"
=DDD

Twc montážka a opožděné přání k narozeninám

2. září 2011 v 18:09 | Saya |  PC Graphics
Takže... Jak jsem slibovala tak tady je moje montážka "A tak by to vypadalo, kdyby nebyli dvojčata nebo nebyl incest trestný xD"
Takže dvojčátkům přeju všechno nejlepší a hlavně štěstí v OSOBNÍM životě a brzký návrat do Německa (ach kéž by...) ;)

Doma

2. září 2011 v 18:04 | Saya |  My life, my blog...
Takže... AHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vy ste mi tak chyběli!!! Jo, jo, jsem zpátky ale pořád nemám noťas abych mohla pracovat i na intru... Táta je holt neústupnej... Nechce mi ho dovolit =´( Tenhle tejden ani není doma tak nemůžu ukecávat... Asi to budu muset ještě tak týden vydržet... Tak doufám a vy doufejte se mnou... A teď jelikož jsem teda neměla možnost sem dát něco hezkýho z mé grafiky... tak následuje článek s fotkou a popřáním k narozeninám twins ;)
Zatím Tschüss, Saya ;)

Živelná pohroma 13.

1. září 2011 v 17:00 | Saya |  Živelná pohroma
autor: B-kay

"Nechtěl jsem tě vyděsit, omlouvám se," zašeptal tiše do krásných černých vlasů a dlouze jej políbil na čelo. Bill se k němu stulil ještě více. Potřeboval cítit to bezpečí, které dokázalo vytvářet jenom Tomovo náručí. Nic jiného jej tak dokonale nehřálo a nechránilo, jako právě Tomova náruč. Už jako malí kluci...
...Pokaždé, když se Bill v noci vzbudil a bál se usnout po ošklivém snu, vzal do rukou svého velikého medvídka a ťapal malinkýma nožkama do vedlejšího pokoje, kde spokojeně spinkal jeho bráška. Nebál se klidně otevřít dveře a vejít, protože věděl, že by jej Tom od sebe nikdy neodehnal. I když jej Bill vzbudil někdy nad ránem, vždycky tady byl pro něj, aby se posunul ve své postýlce a udělal tím místo i pro brášku. Vydrželi si spokojeně ležet v objetí i celou noc a povídali si o lumpárnách, které plánovali na další den. Bill pak mohl být už klidnější a ničeho se nebál. Věděl, že tady Tom byl, je a vždycky bude jen a jen pro něj...