Živelná pohroma 9.

15. srpna 2011 v 17:00 | Saya |  Živelná pohroma
autor: B-kay

"N-ne," vydechl tiše po chvilce a přestal s jemným líbáním Tomových prstů. Prudce se postavil a chtěl rychle zmizet, avšak to by nemohl být on, aby se zas neskácel zpátky raketovou rychlostí a znovu přistál na svém dvojčátku. Tentokrát jej však Tom nechtěl jenom tak nechat utéct, a proto se rychle překulil nad něj, takže teď to byl on, kdo ležel na svém mladším bráškovi. Vzájemně si hleděli do očí. Zatímco v jedněch se odrážela neskrývaná touha a síla, v druhých se ukrývalo malinké napětí a obavy. Avšak oba páry byly svou silou vyrovnané.
"Kdy ses poprvé líbal?" zeptal se Tom šeptem a mile na Billa hleděl. Ten malinko nechápal, ale přesto se brášky nebál. Byl snad jedinou osobu, které kdy skutečně důvěřoval, a tak to i zůstane. Nikdy mu neublížil. Nikdy jej neuhodil, a věří, že to takhle i zůstane.
Proto nesměle sklonil pohled a pohledem utkvěl na svých botách.
"Bylo to v páté třídě. Já ti tehdy malinko lhal," lehce se na něj zazubil a Tom hned pochopil v čem.
"Takže ty ses přece jen líbal s mou holkou," podotkl naoko nasupeně a uličnicky jej dloubl do boku. Fakt, že byl Tom nahý, oba dva jaksi vypustili. Bylo to pro ně jakoby přirozené a neviděli v tom nic zlého. Bill to bral malinko s nervozitou, ale přesto se držel. Byl jen vykolejený z toho snu. I přesto se však na Toma usmál od ucha k uchu.

"Ale, chvilinku. Ale nebylo to nic moc," vycenil na Toma své zoubky a poté se na něj zkoumavě zahleděl. "A co ty, bráško, kdy ses poprvé líbal?" zeptal se tiše, i když odpověď znal. Ale co když mu Tom lhal přesně jako on teď jemu? I tahle možnost tu byla, a proto se raději zeptal.

Tom se zamyšleně usmál a chvilinku nad tím přemýšlel. Jeho první polibek byl vlastně odporný. Bylo mu tehdy asi deset a v podstatě byl ještě malé děcko. Dokonce ani sám nevěděl, co dělá. A tak když jej ta holka násilím políbila, vůbec si nebral servítky a hezky jí ten polibek zkritizoval. A to těmi slovy tedy nešetřil. Tenhle polibek raději udusil někde hluboko ve své paměti. Ale jeden polibek mu pořád nejde z hlavy...
Bylo to asi před měsícem na Andyho párty. Tenhle večer tam s ním Bill nebyl a už to jej malinko znepokojilo. Když však k němu přišla ta holka, na celého Billa zapomněl. Měla malinko vypito, dokonce se jí i pletl jazyk, ale jinak byla úplně v pohodě :). Měla celkem dlouhé černé vlasy, nádherné hnědé oči a smyslné rty. Ale ačkoliv tam tehdy byla zrovna dost veliká tma, nic víc z ní už neviděl. Byl to jenom jeden rychlý polibek, ale i tak byl tak nějak jiný, než všechny ty ostatní...

Tu holku pak už víckrát nepotkal. I když se Andyho ptal, neuměl mu říct nic. A tak se na ni prostě rozhodl zapomenout. Jediné, co jej tehdy poznamenalo byla kola, kterou mu holka omylem vylila do rozkroku (tehdy mu dosti někoho připomněla...) a vlastně tím na sebe narazili. Kdyby tam měl tehdy Andy více světla, možná by ji poznal...
"Už ani nevím," odpověděl rychle a znovu se na Billa dlouze zadíval. Teď byl chudáček ještě nervóznější nežli předtím. Nedokázal krotit své pocity, ani zběsilé srdce, které nesmyslnou rychlostí tlouklo. Cítil Tomův dech tak blízko své tváře... Pomalounku zavíral oči... Cítil, že se to stane... Jeho sen se možná stane skutečností... Už jenom poslední milimetry... A... Najednou na svých rtech ucítil něco zvláštního... Ne však Tomovy rty. Vykuleně otevřel oči a ty se hned setkaly s Tomovýma pobavenýma kukadlama. Právě totiž schytal sladký polibek na nos!
"Ach ne!" Vydechl Bill a zklamaně zabručel. Tom se na něj pořád sladce smál. Ten jeho brácha je totall motovidlo!" Už půjdu," pousmál se Bill a rychle se zpod Toma vysoukal. Byl však chudáček v takovém šoku, že nejdříve políbil čelem dveře xD, než se konečně dostal ven.
Tom se nad tím jen zasmál a pomalu se oblíknul. Pak se na chvilku zasněně posadil na parapet a myslel na tu holku. Kde asi teď je?! A jak vlastně vypadá?! Kdyby jen věděl, jak blízko jí teď je...

autor: B-kay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama