Živelná pohroma 8.

13. srpna 2011 v 17:00 | Saya |  Živelná pohroma
autor: B-kay

Bill byl v takovém šoku, že jej nenapadlo nic lepšího, než si rychle na tvář připlácnout obě dlaně. Nedokázal by se na Toma dívat. Ne po tom, co všechno mu už dneska udělal a tohle byl vrchol. Tohle byl snad ten největší trapas v celém jeho životě a to jich bylo hodně. Vlastně se mu něco stalo každý den, ale co se mu nestávalo každý den byl fakt, že načapá svého nahého brášku na posteli vykonávat "onu" činnost, a co už vůbec, ale vůbec nečekal bylo to, že by byl až takové dřevo a rovnou na něj hupsnul. Tom měl hlavu zvrácenou dozadu a hluboce se vydýchával. Dokonce i červeň z jeho tváře pomalounku mizela a on se snažil svůj dech zklidnit. Avšak Billova přítomnost mu to z jakéhosi důvodu vůbec nedovolovala. Sám sebe nechápal.

Konečně po dlouhé chvíli se odhodlal a zvedl se malinko na loktech, čímž se i Billovo chvějící se tělo malinko nadzvedlo.

"Teď b-ch m-l asi odej-t že?" Mumlal si Bill, dlaně pořád přiložené na tváři a odmítal se kouknout do tvrdé reality. Co když jej Tom uhodí?! Nikdy jej sice neuhodil, ale tak, Bill mu také nikdy nevběhl do pokoje zrovna když si ho... Kolem nich se rozprostírala hnusná a vtíravá tma, která avšak oběma chlapcům značně pomohla. Tom se i přes tuhle trapnou situaci, a dokonce i přesto, že byl pod Billem docela nahý, odhodlal a pomalu své ruce pokládal na Billovy rozklepané dlaně, kterými si pevně zakrýval svá zářivá očka. Opatrně a hlavně pomalounku mu sundával ruce z červené tváře a mile se zahleděl na vykukující kukadla, která byla až doteď schovaná za Billovými dlaněmi. Billovi se třásl spodní ret stejně jako celé tělo.
Šokovaně hleděl na Toma, kterému jemně svíral dlaně a koukal mu přitom hluboce do očí.
"Já nechci, abys odešel," vydechl tiše a svůj pohled nabil další dávkou lásky, kterou k Billovi cítil. I když mu mohlo být trapně za jeho kompletní nahotu, stejně se cítil krásně.
Tyhle chvíle měl nejraději. Chvíle, kdy mu Bill ležel v náručí a on věděl, že je v pořádku. A že se mu nic nestane. Věděl, že alespoň u něj je ochráněn od všech těch nechutných vejtahů, kteří mu ani na chvilku nedají pokoj. A proto se necítil ani v téhle situaci a pozici nijak divně. Přišlo mu to přirozené...

Bill se na něj pořád zmateně díval a nedokázal se smířit s faktem, že Tom pod ním leží úplně nahý. Z nějakého důvodu jej to hodně rozrušovalo. Ale z nějakého důvodu také z bratra nevstal. Bylo to zvláštní, ale přišlo mu to přesně jako v tom snu. Dělali tam přesně tohle, jen s jednou výjimkou. Líbali se!
"Promiň, že jsem ti sem jenom tak vtrhnul," povzdechl si tiše Bill a malinko se na Tomovi posouval dopředu, až byli tvářemi přesně naproti sobě.
"T-to je dobrý," pousmál se na něj a nedokázal přestat s pomalým obdivováním Billovy tváře. I když jenom očima, zatím...
Billův dech se malinko prohloubil hned, jak Tom s tichým vydechnutím lehce obkroužil obrys jeho rtů ukazováčkem a poté do nich pomalu pronikl.
Bill mu ukazováček lehce líbal a dlouze se s ním mazlil...

autor: B-kay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama