Živelná pohroma 11.

28. srpna 2011 v 17:00 | Saya |  Živelná pohroma
autor: B-kay

Tom na něj vykuleně zíral. Ne, že by byl na kluky - to tedy rozhodně ne! Ale Bill mu připadal úplně jiný. Možná, že to bylo i těmi dívčími rysy ve tváři, které jej tolik zjemňovaly, ale možná, že ne. Jeho tělo - tělo vlastního bratra, dokonce dvojčete, mu přišlo neskutečně přitažlivé. Děkoval Bohu, že jej Bill nevzrušil natolik, že by se to nějak výrazně projevilo i zvenčí. Zatím bouři zažíval jenom uvnitř. Nikdy neměl šanci takhle pozorovat nahého Billa, a proto jej to teď tak zaujalo. Pohledem hltal každý milimetr krásné kůže, kterou nepokrýval ani flíček nedokonalosti. Billovo tělo bylo skoro stejné jako to Tomovo, ale i přesto byste tam našli mnoho odlišností. Tou zásadní byla ta zvláštní jemnost a křehkost, která se ukrývala jak na povrchu, tak i uvnitř Billa samého. Tom si po chvilce povšimnul, jak se Billovo nahé tělo začalo jemně třást zimou, které v chladné koupelně tedy málo nebylo.
"Proč jsi tady?" zeptal se už milejším hlasem a opatrně vypnul doteď puštěnou vodu.
"Nechtěl jsem zas vyvalit to potrubí, a tak jsem se chtěl osprchovat tady," špitl nesměle a červeň ve tváři se mu pomalu ale jistě ztrácela.
"Tak pojď," šeptl Tom a natáhnul k bratrovi ruku. Viděl, že mu je chudáčkovi zima, a proto se rozhodl pro tuhle variantu.


Bill se na něj nejdřív malinko nesměle zahleděl, a přitom těkal pohledem z Tomovy dlaně do jeho tváře, nakonec však s vážnou tváří přikývnul a podal mu tu svoji. Spolu se narvali oba dva do Tomova malého sprchového koutu a zůstali tam beze slova stát. Tom zavěsil sprchu na nadstavec, takže když pustil vodu, stříkala na oba dva. Pomalu nastavoval teplotu, která byla celkem příjemná, a poté se podíval na Billa, kterému tekoucí voda smáčela kompletně celý účes během vteřinky. Toho však jeho účes zajímal teď úplně nejméně. Stál naproti Tomovi beze slova a lehce se třásl. Nedokázal se podívat nahoru, kde by se střetl s Tomovým pohledem, ale ani dolů, kde by se střetl s Tomovým... Proto se rozhodl oči raději zavřít. Takhle neviděl nic kolem sebe... Jenom cítil. Cítil, jak mu vlažná a příjemná voda stéká po celém těle a zároveň cítil tu neskutečnou blízkost Toma vedle sebe. A to jej teď naopak úplně rozhicovalo. Nevěděl, jestli mu je zima, nebo ne, nevěděl ani to, jak dlouho vedle sebe stáli, až Tom rozhodl, že tohle ticho už déle nevydrží a podal Billovi šampon. Bill se konečně odhodlal a s lehkým pohledem do bratrových očí si jeho kokosový šampon vzal. Nalil malinko (skoro půlku lahve xD - omylem) do své dlaně a opatrně si jej začal vmasírovávat do vlasů. Přitom se marně snažil dotýkat se Toma co nejméně, jenomže sprcha byla stavěná pro jednoho - ne pro dva. Tom na něj jen tiše hleděl, protože on už se přeci stihl umýt předtím. Dokonce sám nevěděl, proč sem vlezl s Billem, a nepustil jej sem sám. Možná proto, že mu chtěl být ještě blíž, než kdy mohl být...

Trvalo necelých pět minut a Bill už byl také hotov. Spodní část těla raději nechal bez umytí -to zvládne i zítra. Tady to určitě dělat nechtěl.
"Hotovo," šeptl a nadzvedl tvář do proudu vody, aby si tím omyl i tvář. Když se mu znovu vrátil zrak do očí, jakmile mu z nich vykapala všechna voda, se znovu zahleděl na Toma, který pořád tiše koukal, teď však jiným způsobem. Bill se pod jeho pohledem zdál být malilinkatý jako mraveneček.
Najednou ucítil neskutečnou touhu a potřebu Toma obejmout. Chtěl, aby jej alespoň chvilinku svíral v náručí. I když ani jeden z nich vodu nevypnul, a oběma stékaly po tváři pramínky vody, Bill se k Tomovi přiblížil ještě více, takže se jejich hrudníky srazily. Tom se zájmem čekal, co se bude dít dál, a přitom nedokázal ovládnout lehké syknutí, které mu způsobilo dotek Billovy kůže na té své. Bill opatrně zvedal svou jemnou ručku vzhůru, až narazil na Tomovy lehké svaly. Tom nebyl ten typ postavy jako kulturisti, byl v tomhle pohledu stejné dřevo jako Bill, ale přesto bylo jeho tělo vypracovanější než jeho brášky. Opatrně přejel bříšky prstů po bratrově hrudníku a pak se sunul svými prstíky až k Tomovejm bradavkám. Tady se odhodlal malinko víc a konečně opětoval Tomův pohled. Absolutně nechápali, co se to s nimi děje... Ale jedno věděli jistě - oba dva chtěli víc...
Tomovi se málem podlomila kolena, když cítil, jak se Billovy prstíky poprvé dotkly jeho hrudníku. A co měl dělat teď?! Když se jeho bráška k němu skláněl, nevědomky se s ním mazlil a lehce mu sténal do ouška. Tom se ani nemusel koukat dolů, aby zjistil, že jsou oba vzrušení. Zvláštní bylo, že Bill ještě neudělal žádný trapas, a to u něj zvykem nebylo...

autor: B-kay
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama