Listopad 2010

Miluju tě...ale kdo jsi?I. Díl 3.

30. listopadu 2010 v 14:00 | Saya |  Miluju tě...ale kdo jsi?
Jedna vyjímka v úterý...

Autors: Saya & Spook Bree
Bill - Saya
Tom - Spook Bree

Bill: "Kdybys věděl kolikrát jsem se už musel stěhovat...někdy jsem byl ve škole 2 týdny, někdy tři měsíce. Teď chci být tady a zůstat s tebou, ale bojím se, že tu budu pár týdnů a budu muset pryč."
Tom: "Bille...nemysli na to. Mysli na teď né na budoucnost." usměji se na tebe a políbí tě
Bill: Polibek ti oplatím. "Pokusím se..." řeknu a obejmu tě.
Tom: Přitisknu si tě k sobě. "Kde bydlíš?"
Bill: "Kreutzberg 32" odpovím ti.
Tom: "Co?" okuknu na tebe "Kde přesně?"
Bill: "Bytovky na Kreutzbergu číslo 32"
Tom: "Bille, já jsem v bytovce číslo 33. Jsme sousedi." usměji se a políbím ho
Bill: "Jééé!" vyjeknu a zatleskám si. Polibek ti opětuju.
Tom: Usmívám se "Jsi roztomilej."
Bill: Taky se usměju a podívám se ti do očí. Zamotá se mi hlava a musím se tě chytit abych nespadl.
Tom: "Bille! Jsi v pořádku?" koukám na tebe starostlivě a obejmu tě
Bill: "Myslím že ne..." řeknu vážně.

Blázínek...vůči kterýmu jsem měla do nedávna averzi

29. listopadu 2010 v 16:04 | Saya |  Favourite Videos and Music
Averze...no...click ´celý článek´

Tiffany Giardina - Hurry Up & Save Me

27. listopadu 2010 v 22:44 | Saya |  Favourite Videos and Music
Vážně se od té doby dost změnila ale tuhle písničku mám hodně ráda =) A BTW má pěkný tílko =) (bych to nebyla já, kdybych to neřekla XD)

Trošku změna...Tiffany Giardina - I´m Not Crazy

27. listopadu 2010 v 22:35 | Saya |  Favourite Videos and Music
´Trošku´se změnila od doby Hurry Up & Save Me...

Love Story - verze Tiffany Giardina

27. listopadu 2010 v 22:27 | Saya |  Favourite Videos and Music
No...Taylor Swift nemám ráda...a ten styl hudby celkově vůbec taky ne ...Ale Tiffany z toho udělala pěknou, ´trochu´ rockovější a podstatně lepší... =D

Vi - vi - viděli jste to (no jo...vím, že po někom opakuju))

27. listopadu 2010 v 22:18 | Saya |  Tokio Hotel
Vi - vi - viděli jste to??? Vážně má o TOLIK užší kalhoty??? A poznali by jste ho??? Vážně je to Tom??? O_O

Awwww *bulí a je na...štvaná zároveň*

27. listopadu 2010 v 21:57 | Saya |  My life, my blog...

Cože?! Doris smazala svůj blog?! *bulí a je naštvaná zároveň* Ona smazala všechny ty krásný obrázky a povídky? Já zešílím! tady čekám na konec Skrytá vášeň s příchutí smrti a už se nedočkám ='( a chtěla sem znovu číst Ukrytý a už si asi nepočtu (pokud není na TWC blogu), a co Vampire vs. Hunter?! to taky nedopíše? ='( Bééé *bulí* 

Vážně mě to mrzí...to nestačilo blog jen ukončit? zastavit činnost? Musela ho rovnou smazat? Bééé *zase bulí*

K FF ´Miluju tě...ale kdo jsi?´

25. listopadu 2010 v 11:06 | Saya |  My life, my blog...
Upozorňuji, že ti, co nemají rádi TWC by toto Fan Fiction číst neměli!
A pro ty, kteří se rohodnou to číst - click ´celý článek´:


Miluju tě...ale kdo jsi?I. Díl 2.

24. listopadu 2010 v 14:34 | Saya |  Miluju tě...ale kdo jsi?
Autors: Saya & Spook Bree
Bill - Saya
Tom - Spook Bree

Tom: Nemám v hlavě nic jiného. Malinko do něj drcnu a potom se přihlásím "Můžu se jít vych...ehm. Na záchod?"
Bill: Byl to náznak? Ne, to je blbost! V duchu se okřiknu. Líbí se mi jeho drzost, líbí se mi jeho chování celkově, líbí se mi jeho oči... Mezitím co takle přemýšlím odejde. Podívám se na hodiny a ...už jen 10 minut. 10 minut a pro dnešek škola končí. Ach jo...já se na něj chci ještě dívat...
Tom: Nasraně chvilku čekám na něj na záchodej a potom se vrátím zpátky do třídy. Sedí tam. Stejnějako když jsem odcházel. Znovu si sednu a kouknu na hodiny. 5 minut do konce školy.
Bill: Po chvíli se vrátí... podívám se na něj...jeho výraz se trochu změnil. Nevypadá tak mile jako před chvílí. Ještě 3 minuty a 40 sekund mám možnost se na něj dívat, musím toho využít.

Miluju tě...ale kdo jsi?I. Díl 1.

24. listopadu 2010 v 14:33 | Saya |  Miluju tě...ale kdo jsi?
Autors: Saya & Spook Bree
Bill - Saya
Tom - Spook Bree

Bill: Uh...je ráno, asi půlka listopadu a máma na mě řve z kuchyně ať si pohnu, jinak nestíhám školu...no jo...oh shit!!! Nová škola...zase jsme se stěhovali, a to už ani nevím pokolikáté... Tak radši seběhnu schody a najím se...cestu do školy mi ukázala, ale vůbec se mi tam nechce...
Tom: Nasraně jdu do školy. Nic světobornýho se mi nestalo. Ale blbě jsem se vyspal a rodiče se zase hádali. Kdy s tím ti dva přestanou? Nejspíš nikdy. Už vidím školu. Spomalím skrok.
Bill: Shit...zase!!! Ta máma měla pravdu...před školu dojdu těsně se zazvoněním na hodinu...to nám to idilicky začíná, musím se sám pro sebe ušklíbnout...ani nevím jak dlouho tady zůstaneme...jestli zase nebudeme muset zmizet!. Už zase mám náladu na bodu mrazu.
Tom: Vletím do třídy a řítím se k sobě do lavice. Těsně před učitelem. Dosednu a on vejde do třídy. Stoupnu si a naštvu se ještě víc. Koukám na nějakou holku co stojí u tabule a něco jí říká učitel.
Bill: Vběhl jsem do školy a snažil jsem se najít svou třídu...na jednom rohu jsem se srazil s učitelem! Dovedl mě do třídy a rovnou si mě vzal před tabuly. Kecal něco ve smyslu že mě tady vítá a doufá v můj dobrý průměr a nakonec mě poslal do volné lavice... asi 3. u okna.

I AM BILL AND I HAVE TRUE!!! XD aneb hádka ve 3 jazycích, ze které vzniklo TWC

15. listopadu 2010 v 17:30 | Saya |  My life, my blog...
Tak jsem si včera psala se Spook Bree... a už nevím kvůli čemu, ale hádaly jsme se o to, kdo má pravdu...dokonce ve třech jazycích XD... postupně jsme ze sebe udělali Billa a Toma a tak nějak z toho vzniklo skoro-TWC XD:
click - ´celý článek´ (pozor - zkopírováno z ICQ XD)

Proč?

10. listopadu 2010 v 21:57 | Saya |  Hlášky XD
Po dlouhé době dneska přišla Micky...no to zas bylo...konečně trocha zábavy...
Když přišla a viděla u mě starší Bravo okamžitě po něm sáhla...a otevřela na stránce Lady GaGa a Adam Lambert: Proč je ostatní hvězdy nenávidí? Podívala se...pak se mě zeptala:"Oni se drží?" Když jsem jí řekla: "Jo...a co má být?" Micky odpověděla jen: "Diný..." Já: "No a? Jsou přátelé...a Adam je gay..." Její odpověď , respektive otázka mě dostala!!! Prej: "Proč???" Skončila jsem na zemi a když i jí došlo co řekla... sesunula se se smíchem vedle mě XD... Už dlouho sem se tak nebavila... ten její...občas až dětinskej humor a naivita mi vážně chyběli... Za to odpoledne padlo ještě pár takových úžasných hlášek... a už se těším na pátek...=)
Krom toho je tu zase změna plánu...no jo...našla sem fotku podle které by se snad líp kreslilo...tak se o to zase pokusím... Tschüss!

Bill and his eyes

10. listopadu 2010 v 15:08 | Saya |  My Art
Už to bude půl roku...co sem to malovala...
PS: Omlouvám se... změna plánu...chtěla jsem jedno překvapení nakreslit ae vážně budu muset trénovat než to sem dám...tak místo toho jiný překvapení...protože už to nevydržim v sobě dusit... s Emii si zahraju TWC...a jakmile bude první díl... tak ho začnem zveřejňovat zde... a možná i na TWC blogu...
pro obrázek Bill and his eyes click ´celý článek´

MTV EMA 2010: World Stage (děkovné video)

9. listopadu 2010 v 17:05 | Saya |  Tokio Hotel
Bill: Mockrát děkujeme. Myslím, že každý ví, co znamená EMAs, je to velmi velké. Jsme velmi hrdí, že máme další cenu. Je to tak cool. Dnes večer tam nemůžeme být, jsme právě ve studiu v Los Angeles, ale chceme poděkovat všem od MTV World Stage, kteří koncert udělali tak speciální a chceme poděkovat všem domů, kteří pro nás hlasovali  jako šílení. Nevím, jak to děláte, ale jste úžasní. Děkujeme vám. A pro ostatní kapely, které byly s námi novinovány, je nám líto, ale naši fanoušci jsou ti nejlepší na světě. Mockrát děkujeme a mějte překrásnou noc.
Tom: Děkujeme.

PS: My fans taky děkujeme!!! =)


Tokio Hotel zachránili popovou čest Evropy

9. listopadu 2010 v 17:01 | Saya |  Tokio Hotel
Madrid (dpa) - Lady Gaga je královnou popu 2010. Americká zpěvačka triumfovala na předávání hudebních cen MTV Europe a získala tři ocenění. Diváci hudebního stanice zvolili 24letou jako Nejlepší zpěvačku, Nejlepší popovou hvězu a její hit "Bad Romance" jako Nejlepší song. Jinak téměř všechny ceny šly severoamerickým interpretům. Jenom Tokio Hotel zachránili popovou čest Evropy: Kapela z Magdeburku získala cenu za nejlepší vystoupení na MTV Show "MTV World Stage."


[...] Jinak MTV-Europe Music Awards v Madridu zase dominovali severoamerický pop a rock. Kromě jedné ceny šlo všech dvanáct cen muzikantům z amerického kontinentu. Jedině Tokio Hotel zachránili popovou čest Evropy: Kapela z Magdeburku získala cenu za nejlepší vystoupení na show "MTV World Stage."[...]


PS: Já nesouhlasím se slovem ´popovou´

Tokio Hotel zachraňují evropskou důstojnost

9. listopadu 2010 v 16:57 | Saya |  Tokio Hotel
http://bilder.bild.de/BILD/unterhaltung/musik/2010/11/08/tokio-hotel/tokio-hotel-17169114-mbqf,templateId=renderScaled,property=Bild,height=349.jpg

Na slavnostním předávání cen, které se nazývá "Europe Music Awards" by se dalo předpokládat, že ceny nakonec skončí doma - ale tak to není!

Z Evropy byl na MTV-vyhlašování jenom jeden vítěz. A ten se jmenuje Tokio Hotel.

V kategorii "Best World Stage Performance" (nejlepší vystoupení na show "MTV World Stage") vyhráli čtyři Magdeburčani - a na to mohou být hrdí - porazili americké hvězdy jako pop-kočku Katy Perry a rockery z Green Day.

Mohli tak ještě zachránit popovou důstojnost jejich kontinentu.

ALE EVROPO, KDE JSOU TVOJE SUPERSTARS?

Na narozdíl od kluků z Tokio Hotel dominovali předávání cen výhradně američtí interpreti. Přitom byli nominováni někteří evropští umělci! Soul-Rapper Plan B, britští rockeři z Muse nebo například Gorillaz. Ale pro domácí umělce hlasovalo nejméně diváků. Z celkových 46 milionů hlasů od diváků jich většina připadla americkým interpretům.
                                           http://tokio-hotel-de.blog.cz // http://www.bild.de

X-Rating nej sexy umělec MTV EMA všech dob

9. listopadu 2010 v 16:54 | Saya |  Tokio Hotel
Hlasování MTV EMA X-Rating bylo oficiálně uzavřeno. Vámi vybraný nejvíce sexy umělec MTV EMA všech dob je...Tokio Hotel
                                             http://ema.mtv.cz/x-rating

Billi Kaulitz

7. listopadu 2010 v 21:31 | Saya |  My Art
A zase nuda, zase 3 hodiny a zase Bill... podle photo-posteru pro rok 2008 XD (no jo...jsem maniak)...příště čekejte překvápko!!! Speciálně pro někoho se tady pokusím o to co mi dneska nešlo!!! Tak do středy bych to měla zvládnout!!!
Obrázek - ´celý článek´

Bill Kaulitz

7. listopadu 2010 v 21:26 | Saya |  My Art
Sem se včera chvíli nudila...tk zabralo to asi 3 hodiny ae stálo to za to - Bill!!! Ale upozorňuju že obyčejnou měkkou tužkou už jsem nekreslila asi rok (už nějakou dobu se zabývám převážně mangou)
Takže click ´celý článek´

Prosím, prosím...a ´Vypadáš jak mrtvola´

5. listopadu 2010 v 21:39 | Saya |  My life, my blog...
Tak za 1) Pokud někdo četl ´Padlého anděla´ a líbil se mu tak bych poprosila o hlas - dala jsemho do soutěže na: karaoketexty.cz - soutěžní text ´Padlý anděl´
a za 2) Zajmavý!!! XDDDD Ráno jsem přišla do školy a místo pozdravu jsem se od kámoše dočkala zírání s otevřenou pusou a po chvíli, za kterou se stihl vzpamatovat ´upozornění´ , že vypadám jak mrtvola!!! XDDD - Sem si ráno před zrcadlem trošku víc pohlála a svý červeno - černý stíny vyměnila za bílí s černou vnitřní linkou = moje už tak bledá pleť vypadala jako z porcelánu!!! Tak si říkám, že sem za poslední půlrok klesla ještě níž XDDD - před půl rokem mě počastovala jedna dotyčná přezdívkou ´Zombie´ (měla sem dost silně viditelný kruhy pod očima a opravdu bledou pleť tak sem tak asi vypadala)!!!  A proč KLESLA??? Jako zombie jsem byla neživá XD ale teď jsem asi definitivně mrtvá XD!!!
a za 3) Co se týče komandování...osoba včera přilítla domů - kdybych ji nazvala Tornádo, tak bych jí snad ještě vysekla poklonu protože tornáda mě docela zajmají (čiší z nich nebezpečí a adrenalin) = tak spíš jak hnusná větrná smršť - a první co sem slyšela: "Výborně! Ty růže zůstaly tak jak byly než jsem odjela!" A na mou odpověď, že sem dolila vodu začala "To chce vyměnit vodu úplně a zastřihnout stonky a ty si to zase udělala špatně...!" To už sem nevydržela, práskla sem za sebou dveřma do pokoje a ráno sem se jí vyhýbala abych zase neudělala něco tak, že by to nebylo podle jejího gusta = tudíš špatně!!!                                                   Tschüss!

Starší...ale nemohla sem odolat

3. listopadu 2010 v 12:59 | Saya |  Tokio Hotel
Je to sice ...asi rok starý ale nemohla jsem odolat a nedat to na blog... Bill is...is...so cute!!!

Konečně...

2. listopadu 2010 v 21:08 | Saya |  My life, my blog...
Tak za 1) Ještě jednou děkuju Marwimu za přání a blend...moc moc krásný!!!
Oh...stehy jsou pryč tak se těším na svůj dort i když už sem neodolala jiným věcem - Lay´s TV Pack už není!!! XD - a tky se zase zítra uleju ze školy - teda na 3 ze 6 hodin...a pak na další týden z těláku!!!XD Jenže...zítra je středa...a to znamená poslední den klidu...ve čtvrtek je tu člověk, co ze všho nejradši komanduje všechno a všechny a všude - a na 1. místě žebříčku ´na komandaci´jsem JÁ!!! :( - se TÁÁÁK těšim že bych se nejradši zakopala - jak mám mít ´zdravý´ sebevědomí, když mě furt někdo komanduje??? - budu mít zkaženej každej den hned od rána!!!
Ae dneska si ještě užiju relativní nával štěstí...tak zatím........Tschüss!!!

Oh...super den!

1. listopadu 2010 v 13:08 | Saya |  My life, my blog...
SUPER!!! Dneska mám narozky...a mám co sem chtěla - včetně vlasů rovných ´jak hřebíky´-, teda až na to že sem se od středy normálně nenajedla - trhali mi zuby , osmičky, a ještě budou - ae zato sem odmítla jít s nateklou tváří a ´zeleno-žlutou´modřinou jít do školy a bolí to tak jsem doma... - ae já nemůžu ani dort, kterej sem si tky vyprosila...no...i přesnídávku (jako jedno z mála jídel, který můžu) sem ´pila brčkem´!!! Teď  už jen čekám na ´odpoledne´na pár příbuzných a slíbenou 8Gb paměťovku do mobilu ( co byste chtěli se 2 stovkama písniček...a nekolika tisícovkama fotek...??? 2Gb už mám plný no tak potřebuju víc...)! A přemýšlím za co utratím , co sem dostala...a vypadá to na tíko od h.Naota (no...vysněný s ´Fallen Angel´) A mimochodem...Marwiho blendy jsou úžasný...má můj obdiv, já neumím ani ´ň´!!!(ano, vážně jsem se koukala...a přes mobil opravdu nejdou dávat komenty...tak to napravím hned jak vymyslím něco chytřejšího než jen ´máš můj obdiv´)!!!
                                                           Právě se pokouším sníst něco k obědu tak zatím Tschüss!!!