Nebezpečí a pomyslná zeď

13. října 2010 v 12:52 | Saya |  My life, my blog...
Hallo alles!
Taky máte někdy chuť se prostě večer zvednout a vypadnout z domu? Jo? Někteří z vás maují rodiče, kterým je jedno kde jste a co děláte...nebo prostě už nejste pod rodičema... A ti druzí...

 kterým je kolem kolem 15-ti mají naopak rodiče, kteří řeknou, že je to moc nebezpečný...tudíž ani na krok! No a já...já jsem ten druhý případ, jenž má rodiče až tak...netolerantní...že může být začátek září, půl 9 večer...ještě světlo...ale když chci jít od příbuzných domů...je tady to nekompromisní ´Ne, je to moc nebezpečný´!
Takže teď, v půlce října nemám vůbec šanci se jít projít v 9 a vrátit se v noci (Scheisse! Proč můsí ýt moje matka ta ´autoritativní´učitelka? A proč mě má furt za mimino?xD)! Tohle ve mě záčíná vyvolávat něco...jako...klaustrofobii? Prostě mám pocit, že jsem zavřená ve vymezeným prostoru a pomalu šílím...něco mě tlačí hrudníkem k...neviditelné...pomyslné...zdi! Takle se cítí lidé s klaustrofobií? Nemožnost se nadechnout...pocit nervozity, jako má nejspíš zvíře zavřený v kleci, kterou ani největší vášeň k hudbě nedokáže uklidnit? Jestli vážně začínám mít klaustrofobii...tak to potěš...S.O.S. ...já tady vážně zešílím...Tschüss a ´Hilfe´!!!

Ps: Vím že mám víc otázek než odpovědí...=)

Ps2: Mimochodem... když už jsme byli u rodičů...Kdy oni se nauí zavírat dveře?xD... Alespoň od mého pokoje! Awwwwww!!!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama