Září 2010

Styly J-Rocku

30. září 2010 v 18:52 | Saya |  J-Rock
Proč je tenhle článek pojmenovaný styly japonského rocku a ne Visual kei? Odpověď je jednoduchá, Sinful Sound se nezaměřuje pouze a jen na Visual kei, ale na japonský rock, a metal, všeobecně. Z tohoto důvodu je tady vypsaných mnoho stylů, které nespadají pod Visual kei, i když z něj pochází. Například Oshare kei vzniklo na základě Visual kei, přesto je to nyní svůj vlastní styl.
Tak, co zatím víme?
Že japonský rock se neomezuje pouze a jen na Visual kei. Jednoduché, ale přesto nepřesné a pro některé styly možná až urážlivé rozdělení, by mohlo být tohle:
Visual kei (Kote kei/Kotekote/kotei, Neo klekote kei, koteosa, Nagoya, kurofuku, Aristocrat …)
Oshare kei (Oshare a koteosa)
Temné styly (Nagoya kei, Kurofuku)
Styly inspirované japonskou kulturou (Shironuri, Chikashitsu kei)
Nevizuální
Jak si můžete všimnout, mnohé styly se prolínají s jinými, proto je poměrně těžké je rozlišit a rozdělit. Navíc každá skupina má svůj vlastní styl hudby a oblečení. Ano, nesmíme zapomenout, že japonské styly oblečení v rocku se vážou na hudbu.

Ztráta hlasu hned tří zpěváků!!!

30. září 2010 v 18:08 | Saya |  J-Rock
Zpěváci tří skupin mají problém s hlasem, jsou to Isshi (Kaggra), Jui (Vidoll) a HIZUMI (D'espairsRay).
Isshi náhle přišel o hlas, nyní je v Tokiu, kde se lékaři snaží zjistit příčinu. Skupina musela zrušit i koncert v Nagano live, na který už fanoušci měli lístky.
Jui podstoupí operaci hlasivek, Vidoll tak od 18. září nastupují na hiatus dokud se Jui neuzdraví.
HIZUMI má problémy s hlasem už déle jak rok, naneštěstí skupina měla tak nabitý program, že neměl čas se léčit. D'espairsRay se usnesli, že po svém celosvětovém turné "Human-clad Monsters" si dají pauzu od koncertování a nahrávání. Fanoušci mohou být v klidu, HIZUMI podstoupil dočasnou léčbu, která mu umožňuje zpívat, ačkoliv není jisté, že vydrží až do konce turné.
HIZUMI plánuje odpočinek na začátku příštího roku, ale pokusí se vrátit do kapely co nejdříve.

nějaký PV

29. září 2010 v 17:51 | Saya |  J-Rock
                                                        LM.C - Punky ♥ HeartLM.C - Rock the LM.C


Bill a Tom se stěhují do Ameriky!!! =(

24. září 2010 v 14:45 | Saya |  Tokio Hotel
Bill a Tom Kaulitzovi se stěhují do Ameriky... zatím co Georg a Gustav zůstanou v Německu, kde mají své přítelkyně. Dvojčata by se měla stěhovat asi v půlce listopadu na dobu neurčitou. Pro fanoušky z Evropy je to velká rána... já si osobně myslím že je L.A. ´zkazí´a mrzí mě to!

Hmm...no...úžasný

22. září 2010 v 19:17 | Saya |  My life, my blog...
Hallo Alles! Tak je tady část mího života, která se bude objevovat i "zpětně" (jak už jsem psala v profilu - nemůžu tu být denně a taky je docela možný že se nestane nic, co by stálo za pozornost). Rozhodla jsem se tohle psát, páč doufám, že se někdo pobaví, řekne si, že má ještě dobrej život, nebo naopak mě ujistí, že já na tom ještě tak špatně nejsem. Tak začneme včerejškem - bude to psaný v ´přítomným čase´ptže jsem to psala včera...(objeví se zde lidi z mého okolí...tak se jejich povahu budete dozvídat postupně - vždycky napsanou do závorek + flashbacky, zvýrazněné jiným písmem)
PS: možná že to začne trochu nudně...

Upozornění

15. září 2010 v 20:11 | Saya
Upozorňuju, že s blogem teprve začínám takže nejsem zrovna dobrá v designu a články se tu nebudou objevovat denně - dodělávám základku a musím se učit takže rodiče se usnesli že na PC ve všední dny můžu každej den jen na hodinu = nemůžu stíhat s množstvím stranek, který musím projít - zešílim když nebudu vědět jak dopadlo to a to FF-ko!